Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes mennyinek...

Ha valaki terhes mennyinek kellene legyen a hoje?

Figyelt kérdés
Kora reggel mertem/6:30/,es csak 36,4 volt,viszont mar 10-ig napja kesik!Mi lehet ez?
2008. dec. 3. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az túl alacsony. Bár sosem lehet tudni... Azt szokták írni, hogy a ciklus második felében magas a hő, és fent is marad, ha terhes az illető. Viszont olvastam már olyat is, akinek lement a hője, és mégis terhes volt.

Az előtte való napokon mennyi volt? Vagy pl az előző hónapban menzi előtt? Tüneteid vannak? Drukkolok!

2008. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi,de oszinten mondva soha nem homeroztem magam,es a leghosszabb kimaradasom a 19ev alatt 8 nap volt,azon kivul amikor a fiam szuletett 7 evvel ezelott!
2008. dec. 3. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem jelent semmit az hogy alacsony ahőd, lehet neked alaphőd is alacsonyabb. Nem az számít, hogy 37 fölött van e, hanem hogy egyébként mennyi szokott lenni. De ha te nem mérted, akkor az egészből igy semit nem fogsz megtudni, ha már 10 napja késik, akkor csinálj tesztet, akár délutániból is, ha neg., akkor menj el dokihoz. Aztán kiderül miért nem jön meg. De egy tesztet megér!!!
2008. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!