Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! Cickafarkfű...

K.Andi83 kérdése:

Babát szeretnénk! Cickafarkfű teáról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem tudtam meginni annyira rossz. de ez sztem csak az én véleményem. a plást fü jobb.
2010. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én most ittam két hétig szerintem nem rossz egy kis cukorral!Most várakozunk az eredményre:)
2010. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ma ittam meg az első csészével. Szerintem iható, nem tettem bele semmit. Nekem sajnos nincs normális ciklusom, peteérésem, ezért próbálkozom vele.....remélem segít....
2010. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. En eloszor 3 honapig ittam mensi elso napjatol,peteeresig, mert igy kell. Onnantol meg menszeszig palastfuvet, de azt eloszor nem ittam. Eloszor nekem sem volt kellemes, azert ihatatlannak nem mondanam. Egy kiskanal cukrot tettem bele es egesz jo volt. Aztan meg megszerettem. Rendesen hianyzik az ize, finom.

Egyebkent a 3. honap utan terhes lettem. Elotte 7 honapot probalkoztunk sikertelenul. Sajnos a terhessegnek rossz vege lett.

Azota 3 honapja ujra probalkozunk es most mar a palastfuvet is ittam, a cickaval kiegeszitve. Sztem a palastfu rosszabb izu. Azt mai napig nem tudom egy kis cukor nelkul meginni. Mondjuk fugg attol is, mennyit teszel bele. Eddig meg nem jartunk sikerrel, de mivel ezeket a gyogyteakat sem lehet nyakra-fore inni, most egy kis szunetet tartok, de pl. a cicka ize hianyzik.

2010. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mink mar elég régóta próbálkozunk.Sokan használják a palástfuvel kombinálva,amit a ciklus második felétol kell inni,de nekem nem igazan vált be.Most áttértem Aviva tornára.
2010. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a hónapban kezdtem a teákat szerintem meg lehet inni.A palástfű nekem jobban ízlik én mondjuk cukorral iszom.Aki azt írt h azért issza mert nincs peteérése azt hiszem a 3 válaszoló mindenképp próbálja ki az Aviva tornát nagyon jó!!Sok sikert mindenkinek!
2010. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A cickafark nekem kitolta a peteérést a 21. napra.
2010. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ittam de baba nem lett belőle, remélem Te sikerrel jársz drukk++++++++++++++++++
2010. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, a cickafark nekem is kitolta a peteerest par nappal, de akkor sikerult a baba. :-)
2010. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!