Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 11. napon a méhnyálkahártyám...

A 11. napon a méhnyálkahártyám 6 mm-es. Ez jónak mondható?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam UH-on és van egy 23 mm-es domináns tüszöm, emelett a méhnyálkahártya 6 mm-es. 26 naposak a ciklusaim.
2008. dec. 3. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos egyáltalán nem jó!Nekem 32 naposak a ciklusaim és a 11 nap 6.5 mm volt a méhnyálkahártyám. tehát nekem több időm volt hogy még vastagodjon a méhnyálkahártya a beágyazódásig. és elment a babám. Ezzel sajnos ha terhes is leszel valoszinüleg elfog menni mert nemtud megtapadni.neked miért ilyen vékony? a doki nem adott rá semmit?
2008. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8mm től jó a méhnyálkahártya. de mivel neked csak 26 naposak a ciklusaid ezért neked kellene hogy legyen 10 mm es a 11 napodon
2008. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Clostit szedtem lehet, hogy azért vékony?
2008. dec. 3. 12:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Most találtam az interneten, az egyik orvos ezt irta.

Peteéréskor a méhnyálkahártya 1-2 mm vastag és épp a petekilöködés hormonális lökése, a beinduló gesztagen hormon alakitja át olyanná, ami a megtermékenyitett petét befogadja.

2008. dec. 3. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt én is olvastam de ez nem igaz ugyan is ezen az oldalon ahol ezt találtad azt is irja ugyan ez az orvos hogy a méhnyálkahártya legalább 7mm esnek kell lennie. ezt mondjuk énsem értem hogy 1-2mm vastag is jo. ja én is clostit szedtem mikor 6.5mm es volt.És most nemtudom hogy milyen vastagság lesz mivel most nem szedem a clostit.Én nagyon reménykedtem mikor nekem 6.5mm es volt mivel a dokim aztmondta hogy vastagodhat de tény hogy még kicsit vékony. De itt sokan irták hogy elment nekik a baba ennyi méhnyálkahártyával és látod nekem sem jött össze. azt ajánlom ne éld bele magad. Neked hány mm es volt egyépként mikor nemszedtél még clostit?
2008. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most nézték először a peteérésemet. Eddig volt 5 elhalt terhességem és csak idén derült ki, hogy alacsony a progeszteron szintem. A dokim azt mondta, hogyha pozitiv lesz a terhességi tesztem azonnal jelentkezzek nála mert utrogestant fog adni.
2008. dec. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!