Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés óta erős fehér...

Peteérés óta erős fehér folyásom van, ami nem büdös, de darabos és néha viszket. Fertőzés?

Figyelt kérdés
Vagy peteéréskor ez váltja fel a tojásfehérjés folyást? Viszont szívesen lennénk még együtt a baba miatt is, csak nem tudom, hogy szabad-e. Nem szívesen adok át fertőzést.
2008. dec. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem ez fertőzés nekem ugyan ilyen volt gondolom erős is mármint sok .Érdemes lenne megnézetned egy nőgyógyásszal .
2008. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézetném, csak nem ott vagyok, ahol a nőgyógyászom. Egyébként csak az zavart meg, hogy szagtalan. Vagy ettől még fertőzés?
2008. dec. 2. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg gomba. Nézesd meg! Kúppal kikezelik.

Amúgy nekem nem volt büdös, és még csak nem is viszketett, csak úgy nézett ki, mintha ázott WC papír darabkák jöttek volna belőlem. Vagy mint a papírzsepi, amikor kimosod. Kaptam rá kúpot és elmúlt.

2008. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szívesen használnék kúpot, mivel akár beágyazódás körül is lehetek. Úgy tudom, a korai terhességnél tilos hüvelykúpot használni. Inkább nem kockáztatnék..
2008. dec. 2. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát sajnos el kell, hogy keserítselek, de ez tutira hüvelygomba. Viszont van olyan lehetőség, hogy kapsz egy krémet, amit jó mélyen aplikátorral fel kell helyezni és az az első nap már tünetmentessé tesz.

Nekem legalábbis nagyon bevált.

S.O.S. nőgyógyász.

2008. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!