Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dokim azt mondta, hogy most...

A dokim azt mondta, hogy most összejöhet a baba, de megjött és darabos a menzim. Elment a babám?

Figyelt kérdés
megjött rendesen első honap volt hogy rendbevagyok mert előtte magas volt a hormonom. a 12. nap 6.5 mm volt as nyálkahártya. lehet nemtudott beágyazódni?ez annak a jele hogy terhes voltam?
2008. dec. 2. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,nálam ugyanez volt,és elment a babám.A nykh-m 6 mm volt és nem tudott beágyazódni,csak kicsit,ezért lett egy pozitív tesztem.6 napra rá már véreztem:(Te nem csináltál tesztet előtte?
2008. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia nem én nem teszteltem. neked most rendben van a méhnyálkahártya?és hogyan jön helyre?
2008. dec. 3. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Kellett volna tesztet csinálni,vmelyik már a menzi előtt is kimutatja a babát.Nekem a Clostitól vékonyodott el,bár sztem amugy sem lehetett túl vastag..:(Most van a 3. stimulációm,szombaton nézi majd meg a doki h lett e peteérés.Nem tudom h mennyi lesz megint a nykh.-m..iszok mindenféle löttyöket,teákat,hátha..amúgy meg van vmi 25 ezres gyogyszer,ha ez nem sikerül,a következőnél azt fogjuk alkalmazni..az állítólag megvastagítja.Te hol tartasz?Te voltál aki olyan sokszor kérdezte itt h mi remény van 20 mm tüszővel és 6.5 ös nykh.-val?Sajnálom h nem sikerült:(
2008. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen én voltam aki ezt a kérdést feltette:((((((((már nemtudom miben reménykedjek. tényleg nemtudom hogyan tovább. én kérdeztem a dokit hogy van e olyan orvosság ami megvastagitja a méhnyálkahártyát és aztmondta hogy csak szuri van azmeg drága és nembisztos hogy használ.de orvosság szerinte nincs spremens gyogyszert adott mert nekedm 4mm es volt igy lett belőle 6.5 most én nemszedek clostit hátha igy vastagabb lesz. neked is a méhnyálkahártya vastagsággal van a probléma?neked milyen gyogyszert irt most fel?
2008. dec. 3. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Több kérdésnél is összeakadunk,én kérdeztem azt h mi az a "spremens" gyógyszer.Ugyanaz a problémánk,csak az enyém még rosszabb,mert sem a nykh nem elég vastag,sem peteérésem nincs.Ill. asszem a Clostytol vékony a nykh.-m.Nem ér semmit ez a gyógyszer csinál ugyan peteérést,de ugyanott vagyok vele ha nem tapad meg.Nekem nem adott semmi vastagító gyógyszert,csak Utrogestant a fogantatás után.De attól nem vastagodott.Ha a mostani sem sikerül,jön a drága szuri.Nekem most volt Clostymenteshónapom,asszem peteérésem lett,de egy hónap alatt nem áll vissza a nykh vastagsága.Alig véreztem mikor megjött.Aszittem h rendes gyógyszer ez a premens tabletta,de én az ilyen kivonatokban meg lötyikben már nem hiszek..őszintén szólva kezd az egészből elegem lenne,mert sztem metformin kellene,s nem Closti.Neked mi az alap baj?PCOs es vagy?
2008. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia PCO-os nem vagyok de nekem sem volt peteérésem és a méhnyálkahártyám is vékony volt mindig. de nekem először magas volt a perolaktin szintem aztán derültek ki ezek is.tényleg ugyan ez a problémánk.én kicsit elvagyok keseredve valamilyen szinten fel is adtam a reményt.Nemtudom hogyan fogja megvastagitani a méhnyálkahártyámat hogy tényleg rendes legyen már végre. ti miota probálkoztok?van kedves levelezni emailben?
2008. dec. 4. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Persze,levelezhetünk,mással is írogatunk ilyen témában,meg amúgy is.Mi március óta próbálkozunk,rögtön a dokinál kezdtük,mert egy évben csak 1 szer volt mensim,s tudtam h baj van.A címem ella24@freemail.hu.Ti mióta próbálkoztok?Hanyadik stimulációd ez?A hormonszinted miatt nincs peteérés?Előtte a 12. nap volt 3 mm es a nykh-d?Vagy ez akkor volt mikor megvolt a mensid?Mert nekem akkor is kell menni uh. ra,s akkor mér 3 mm et..Én is el vagyok most nagyon csüggedve,nem sok jót remélek,de szombaton majd kiderül..Írj majd ha van kedved!
2008. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szia irtam privit. majd nézd meg!:)ha nemkaptd meg akkor irj már légyszi te nekem.

nekem a 12. napon volt 3mm es a méhnyálka. én sajnos 16 honapot vártem hogy sikerüljön és rájöttem segitség nélkül nem megy. szoval igy elmentem dokihoz sajnos már igy is sokára mentem el. már lelkileg akkora is kivoltam először magas volt a prolaktin szintem és azt rendbejött ,de akkor sem volt pém . igy irt fel clostit. attol lett pé csak a mméhnyálkahártya még mindig nem volt jo. igy irt rá spremnset. amitől lett 6.5 mm es nyálkahártya. de igysem jött össze.most nemtudom mitfog adni jövöhéten megyek dokihoz.

2008. dec. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!