Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a merckformin-nal kapcsolatban? Anyagcserezavarra kaptam, bár a peteéréssel nincs baj, viszont kezdenek kis cisztáim lenni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó gyógyszer. Nekem évekig nem volt peteérésem, úgy jött meg néha, néha meg nem. Évekig kísérletzetek velem, mire az egyik orvos ezt felírta. Én amióta szedem, azóta fogytam, nem vagyok fáradékony, jobb a kedvem (3 hónapja)és végre van peteérésem!

Tudod, hogy mi ennek a betegségnek a kiváltó oka? Nekem megcsinálták annó az összes hormonvizsgálatot, amit lehet, csak azt amelyiket kellett volna azt nem. A norm. érték kb. 12-szerese lett a terheléses inzulinom!

De a gyogyótól rendbe jött!

2008. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a megengedhető 30 helyett 140 az inzulinom, a terhe4léses pedig jó. Most kezdem el majd szedni. Van peteérésem, de emiatt az anyagcserezavar miatt nehezebben jön a baba.
2008. dec. 2. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jön majd a Baba! Mi is szeretnénk, de nekünk azt mondta a doki, hogy ezzel is kb. 1,5 év. De figyeljek magamra, mert az élet furcsa dolgokat produkálhat! Szóval várunk türelmesen!

Sok sikert!

2008. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!