Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26 napos ciklusnál hanyadik...

26 napos ciklusnál hanyadik napon/napokon legyünk együtt, hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
39 éves nő vagyok, 1 éve próbálkozunk, de még nem jött össze a baba. Igaz, hogy voltak menstruációs zavaraim, de ez hál istennek rendeződött. Most már sikerülnie kéne. Adjatok tanácsot! Előre is köszi!
2010. aug. 15. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mérni kezded az ébredési hődet, abból kiderülhet, hogy mikor van az ovulációd, anélkül csak puszta találgatás lenne, és lehet, hogy éppen azért "szúrnátok el", mert olyankor vagytok együtt, amikor a "más 26 napos ciklusosoknak" lenni szokott.

Vagy vegyél ovulációs tesztet.

Sok sikert!

2010. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem akarsz több elvesztegetett hónapot, akkor vegyél ovulációs tesztet. Miután mi is több hónapig hiába próbálkoztunk az általunk jónak vélt peteérési napokon, vettem pár darabot. (80 ft darabja a vaterán, van gyógyszertárban is, csak biztos sokkal drágább.

)

Erre pisilj reggel a második vizeletből kb. a 8-9 naptól kezdve addig, míg a teszt nem mutat két csíkot.

Az azt jelenti, hogy 24 órán belül peteérésed lesz.

És akkor tutira mehettek.


Én a teszt segítségével jöttem rá, hogy a 28 napos ciklusomban a 11.12 napon volt a peteérésem. Vagyis korábban, mint gondoltam volna.

Miután ez kiderült a második alkalommal sikerült teherbe esnem és lett egy gyönyörű lányom, aki most 5 hónapos.


Próbáld ki, így biztosra mész. Sok sikert!


belinkelem a vatera oldalát, ott böngészhetsz, ha regisztrálsz, akkor vásárolhatsz is teszteket.


[link]



28 éves anyuka

2010. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!nekem is 26 naposak a ciklusaim!én most 2. hónapja próbálkozom az ovulációs teszttel,bár én este pisilek és abból nézem!múlt hónapban a 11.napon,most a 12.napon mutatta a 2 csíkot!most legutóbb minden nap együtt voltunk a 2 csíkot követően,volt hogy egy nap 2x is összebújtunk :-)én 20.ra nem várom és nagyon bízom!!!!!

Sok sikert Neked is!!!

2010. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!