Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheség tünetei lehet vagy...

Terheség tünetei lehet vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Már 3hete vannak rosszuléteim!Van mikor egész nap,van mikor reggel,van mikor este.Egyre erösebbek a fájdalmaim.Egyre jobban szúr a petefészkem néha görcsölök.Lila csikok jelentek meg a hasamon.Egyre erösebben fájnak a melleim és érzékenyek.Erös hányingereim vannak.Akárhogy fekszem nem jó mert elkap a hányinger.Nmetudok már aludni sem rendesen annyira erösen fáj a petefészkem.Ha háton fekszem olyan mintha feszülne belül a hasam.Nem jött meg.Szeptember 27-én jött meg 28-tól hol volt vér hol nem.Aztán Október4-töl-Október 6-ig rendesen volt meg.7-én már elmult.Novembertöl kezdödtek a rosszulétek.Csináltam 2tesztet de negatív lett.Sokat szédülök,néha hányingert kapok mikor ezek.Gyümölcsöt nagyon kívánom.Van mikor rámjönn az éhség érzet pedig nem vagyok éhes.Eleinte fehér folyásom volt most meg barna.Néha olyan érzésem van mintha megakarna jönni.Terheség tünetei vagy fertőzés lehet?Annyit csalódtam már.Igaz nekem van mikor nem jön meg rendesen.De ennyire ilyen tüneteim még nem voltak mint most.Még oldalra sem jó ha fekszem.Valami furát érzek a hasamban de nem hiszem hogy baba.De jó lenne a baba lenne.Valaki tud olyan oldalt ahol kilehet számolni ha terhes lennék hány hétnél tartok?Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 2. 10:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megjött de csak 1napig volt meg és másnapra megint barna folyás van.Miért lehet ez?
2008. dec. 8. 14:26
 12/16 A kérdező kommentje:
Még mindig van tüneteim és már 1hónapja.Most kevés barna folyásom van.Lehet,hogy terhes lennék csak még nem mutatta ki a teszt?Holnap megint tesztelek és ha megint negatív lesz elmegyek orvoshoz úgyis itt az ideje mert valami van de mi azt nem tudom.
2008. dec. 8. 18:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb, amit tehetsz! Drukkolok!
2008. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy lehet ,ahogy már az előttem szóló is írta, hogy valamilyen hormonzavar van a dologban. A barana folyás is arra utal, de valóban a terhesség is elég nagy hormonzavar :) ! Sok sikert a teszttel, meg az orvossal is! Így még időben kiderül. hogy van e valami gond és nem kell hónapokat próbálkozni, úgy hogy semmi eredmény és még azt se tudjátok, hogy miért nem sikerül! Minél hamarabb menj dokihoz!

2008. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet és negatív lett.Úgy hogy megyek orvoshoz.
2008. dec. 11. 10:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Helyes. :-) Várom a fejleményeket!

Ne izgulj, nem lesz baj!

2008. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!