Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheség tünetei lehet vagy...

Terheség tünetei lehet vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Már 3hete vannak rosszuléteim!Van mikor egész nap,van mikor reggel,van mikor este.Egyre erösebbek a fájdalmaim.Egyre jobban szúr a petefészkem néha görcsölök.Lila csikok jelentek meg a hasamon.Egyre erösebben fájnak a melleim és érzékenyek.Erös hányingereim vannak.Akárhogy fekszem nem jó mert elkap a hányinger.Nmetudok már aludni sem rendesen annyira erösen fáj a petefészkem.Ha háton fekszem olyan mintha feszülne belül a hasam.Nem jött meg.Szeptember 27-én jött meg 28-tól hol volt vér hol nem.Aztán Október4-töl-Október 6-ig rendesen volt meg.7-én már elmult.Novembertöl kezdödtek a rosszulétek.Csináltam 2tesztet de negatív lett.Sokat szédülök,néha hányingert kapok mikor ezek.Gyümölcsöt nagyon kívánom.Van mikor rámjönn az éhség érzet pedig nem vagyok éhes.Eleinte fehér folyásom volt most meg barna.Néha olyan érzésem van mintha megakarna jönni.Terheség tünetei vagy fertőzés lehet?Annyit csalódtam már.Igaz nekem van mikor nem jön meg rendesen.De ennyire ilyen tüneteim még nem voltak mint most.Még oldalra sem jó ha fekszem.Valami furát érzek a hasamban de nem hiszem hogy baba.De jó lenne a baba lenne.Valaki tud olyan oldalt ahol kilehet számolni ha terhes lennék hány hétnél tartok?Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 2. 10:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás hibák miatt!
2008. dec. 2. 10:10
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek szerint novemberben nem is jött meg?

Egyébként a kismama.hu-n tudod megnézni. Bal oldalon a kalkulátorokon belül találod meg a születéskalkulátort. Ott beírod az utolsó menzid első napját, és kiírja, hogy hány hetes terhes vagy, valamint a várható szülés időpontját. Drukkolok! Remélem tudtam segíteni.

2008. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az már elég komoly dolog. Akármi is van mögötte, feltétlenül és minél előbb orvoshoz kéne menned! Ha baba, akkor azért, ha nem az, akkor azért. Menj el dokihoz a lehető leghamarabb!!!
2008. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem jött meg Novemberben!Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 2. 16:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor csináltál tesztet utoljára? Csatlakozom az előttem szólóhoz, minél hamarabb menj orvoshoz! MErt lehet, hogy a petefészkeddel, van valami baj! De lehet, hogy baba! CSinálj új tesztet ennyi késés után már mutatni akellene a pozitívat!

2008. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
November elején amikor elkezdödtek a tünetek 1hét után akkor csináltam 1tesztet negatív lett.Következöt meg múlt héten november 25-én és az is negatív lett.Az elsöt gabrilelel a másikat Lilyvel teszteltem.Elmegyek orvoshoz.Köszönöm a választ!
2008. dec. 3. 20:19
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ugyanilyen tüneteim, miután a fogit abbahagytam. Teljesen megegyezett a terhességi tünetekkel, de nálam nem volt baba. A csíkok azóta is ott vannak a hasamon... Emlékszem, ránéztem a Garnier kedvenc testápolómra, és már mentem is hányni!

Hormonzavar is okozhatja, de baba is! Menj dokihoz!

Egyet megtennél? Megírod az eredményt? Drukkolok nagyon!

2008. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Persze megíróm mit mond az orvos!Köszönöm aki drukol nekem.

Én is remélem,hogy baba mert már nagyon szeretnék és már több mint 3éve probálkozunk de semmi.

2008. dec. 3. 21:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát úgy tűnik,hogy nem vagyok terhes.Mert ma megjött.Pénteken volt rózsaszín pötty a betéten.Ez miért lehet?De amúgy még mindig vannak ezek a tünetek.Miért lehet?Nemtudja valaki?
2008. dec. 7. 16:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam, hogy a fogi után nekem ugyanezek lettek.

Szerintem, nálad is hormonzavar okozza. Persze a terhességet is tekinthetjük egyfajta hormonzavarnak. :)

Én a helyedben tesztelnék még egyet utoljára, és a "vérzés" (akármilyen is az) 3. napjára kérnék egy beutalót hormonvizsgálat miatt vérvételre. Leaglábbis én így csináltam, és kiderült belőle, hogy nincs peteérésésem..., csak próbálkozik a szervezetem.

A pufi has, vagyis a csíkok lehetnek emiatt is, de lehet pl.ciszta miatt is. És persze baba miatt is. A tünetek nagyon hasonlóak.

Azért menj vévételre mihamarabb, mert 1 hónap majdnem, mire megvan az eredmény, és úgy repül az idő, az ember meg nem jut egyről a kettőre.

Majd írj, hogy mi lett!

2008. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!