Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hetvegen kellett volna...

A hetvegen kellett volna megjonnie, erzeseim voltak elotte, de nem jott hala Istennek. Baba lehet? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Viszont tesztelni meg nem mertem. Semmi mas tunetem nincs, de az ovu tesztem pozitiv megint, pedig 15en volt pem. Terhesseg lehet? El sem mernem hinni:-))!
2008. dec. 1. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tesztelj!

Szorítok!

2008. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most már tesztelhetsz. Írd meg mi lett az eredmény!

reméljük babás vagy! :-)

2008. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggel tesztelhetsz!!! Írj mi lett az eredmény szorítok, hogy pozitív legyen!!!!

2008. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 15-én volt PÉ-m,mára nem vártam POZITÍVAT teszteltem ma második pisiből. :)))))) Szerintem babás vagy!
2008. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, teszteltem: Negativ sajnos! Olyan szomoru, mar egy eve probalkozunk:-(! Koszi a tamogatast.
2008. dec. 2. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem jön meg .várj pár napot és tesztelj újra, addig van reménya ameddig nem jön meg!! KITARTÁS!!!

2008. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!