Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van peteérés, akkor miért...

Ha van peteérés, akkor miért adnak tüszőrepesztő injekciót? (choragon). Amúgy nem repedne meg?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történt ez a dolog? Injekció után hogy kellett együtt lenni?
2010. aug. 13. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Így órára pontosan kiszámítható a tüszőrepedés ideje - szerintem.
2010. aug. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZia!


igen azért adják. Nekem is volt peteérésem mégsem repedt meg. Egy cikluson belül kaptam kedden 1x2 ampullát, majd pénteken újra uh, és mivel nem repedt meg megint 1x2 ampullát. De sajna nem jött össze a baba. Ráadásul, rohadt drága. 2 dobozzal kellett kiváltanom, alig kani, és a kettő 19 ezer volt.Ráadásul írt mellé a doko utrogestant, és duphasont is, így 25-be "fájt" az a hónap. Persze az ember bármit megad olyankor ha esély van rá, de nem biztos a siker. De megyünk a meddőségibe jövőhónapban, és rá se merek gondolni, hogy a lombiknak milyen brutál anyagi vonzata van. :-( Ez van.


Sok sikert!!!!

2010. aug. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!