Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfoghatom ezeket a tüneteket...

Felfoghatom ezeket a tüneteket terhességi jelnek?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklus 31. napján. Ez még nem nagy csúszás nálam, máskor is késett már, volt, hogy 40-45 napra jött meg, de 28 is lehet. Március óta próbálkozunk.

Ebben a hónapban nem is figyeltem oda annyira, de amikor észleltem a peteérés tüneteit, most tényleg híg és sok hüvelyváladékkal, akkor akcióztunk sűrűn...:-)

Mensi előtt SOHA nem fájtak még a cicijeim, most ismeretlen számomra ez a fájdalom, ami azért még elviselhető. Ma egész délelőtt szédültem. Reggeli hő tegnap 37°volt, azóta csak most mértem, 37,3°.

A szurkálást nem éreztem régóta, a legutóbbi éles fájdalom a "vélt?" beágyazódás körül lehetett...

Nem érzem a tompa mensi előtti hasfájást, csak mintha meg lenne puffadva. Cickafark, palástfű teát ittam hetente többször.

Nem tudom, a fentiek jó jelek-e, nem szoktak lenni!

Mikor érdemes olyannak tesztelnie, akinek alapjáraton nem annyira pontosak a ciklusai?


2008. dec. 1. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Jók a tüneteid:) Bár a női agy sok mindenre képes, ezt már többször többen tapasztalhattuk szerintem.

Én annyit írhatok,hogy a barátnőmnek a 43. napon mutatta ki a terhességét, előtte pár nappal még negatív volt.

Én drukkolok!

2008. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a peteérésed napjához adjál 14 napot, s akkor próbáld legkorábban. Szorítok neked!
2008. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne éld bele magad. mert ha 45 napra is jött meg a menzid lehet hogy mostsem volt peteérésed. ugyan is ilyen ciklushosznál egyértelmüen nincs peteérés
2008. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az nem igaz,h rendszertelen menzi esetén nincs peteérés.Nekem is rendszertelen volt a menzim, volt,h 2 honapig meg se jott, most mégis kisbabát várok.

A tuneteid utalhatnak babára is, probálj meg várni még pár napot, aztán tesztelj.Ha - lenne se keseredj el, nekem is volt 4 negatív tesztem,amikor a 6.hétben voltam a picivel, akkor lett nagyon halványan + a teszt. Minden esetre én szorítok neked!!!! :)

2008. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna megjött...:-(
2008. dec. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!