Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka a Clearblue terhessé...

Mi az oka a Clearblue terhességtesztnél, hogy az ellenörző ablakba nem egy függőleges hanem egy vízszintes csík jelent meg? Ettől még jo a teszt?

Figyelt kérdés
A párommal csináltunk 2 db Clearblue terhességi tesztet, és ugye akkor jo a teszt ha az ellenörző ablakba megjelenik egy csík. A tájékoztatón 1db függőleges csík van a képeken, de nekünk mind2szer 1 db vízszintes csík jelent meg. Ettől még jo a teszt? Mert nem ír erről semmit a tájékoztató. Szerintetek? Amugy mind2szer negatív lett az eredmény
2010. aug. 13. 11:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni h ez is olyan teszt itt a 2. ablak az a kontroll csik..:)
2010. aug. 13. 14:45
 12/20 anonim ***** válasza:
A teszt jó, csak fordítva tették bele a papírt. Mivel a te esetedben az eredményablakban egy csík van, nem vagy terhes.
2010. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ezt eltudnád nkm magyarázni h mért? mert most nem értem:) bocsi a tudatlanságomért
2010. aug. 13. 17:55
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is érdemes lenne csinálnod még egy tesztet!Azért nem nagyon kéne olyannak előfordulnia,hogy fordítva rakják be a papírt-hibás a teszt.Vegyél egy másfajta tesztet és nem lesznek kétségeid.

Olvastam a használati útmutatón,hogy ha kétségek vannak az eredménnyel kapcsolatban,akkor a hátoldalán vannak kérdések.

Ezt is be tudnád scannelni?

2010. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
sajna nem, mert már nincs meg :S
2010. aug. 14. 19:37
 16/20 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem értem h mit mondasz.A barátnőmnek is ilyen volt anno a Clearblue tesztje,és terhes volt.Ezekkel a tesztekkel mindig baj van,pedig olyan drágák.

Mi lett azóta?

2010. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát már azóta megjött a havim rendesen ahogy kell napra pontosan már 5. napja megvan és szépen vérzek...Szerintetek akkor már nem lehetek terhes?Vagy még mindig lehetek?:S
2010. aug. 23. 13:18
 18/20 A kérdező kommentje:
illetva ma már 6 :) de ma már csak kicsi volt
2010. aug. 23. 19:24
 19/20 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolót kérdezném, hogy a te barátnődnek is negatívat mutatott? vagy pozitivat?
2010. aug. 23. 20:04
 20/20 A kérdező kommentje:
és neki megjött rendesen a havija?
2010. aug. 24. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!