Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka a Clearblue terhessé...

Mi az oka a Clearblue terhességtesztnél, hogy az ellenörző ablakba nem egy függőleges hanem egy vízszintes csík jelent meg? Ettől még jo a teszt?

Figyelt kérdés
A párommal csináltunk 2 db Clearblue terhességi tesztet, és ugye akkor jo a teszt ha az ellenörző ablakba megjelenik egy csík. A tájékoztatón 1db függőleges csík van a képeken, de nekünk mind2szer 1 db vízszintes csík jelent meg. Ettől még jo a teszt? Mert nem ír erről semmit a tájékoztató. Szerintetek? Amugy mind2szer negatív lett az eredmény
2010. aug. 13. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rosszul tartod, fordítsd meg. Amúgy ha megjelenik a másik csík akkor az pozitív azaz terhes vagy.
2010. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

1. mégse olvastad el figyelmesen a leírást, ugorj neki még egyszer (neten is fent szoktak ezek lenni)

2. fordítva tartod a tesztet

3. hibás a teszt, vegyél egy másik fajtát (a Gabriel teszt pl. teljesen egyértelmű)

2010. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
többször is át tanyulmányoztuk. Azt irja hogy akkor vagyok terhes a teszt szerint ha az eredmény nyelző ablakban megjelenik a + és az ellenörző ablakban pedig a függőleges vonal ami jelzi h működő képes a teszt. Na de nekünk az eredményjelző ablakban mindig - jött ki és az ellenörző ablakban pedig egy vízszintes vonal...Az is azt jelzi?MErt szerintem nem. Csak azt nem értem hogy ott miért vízszintes és nem függőleges mert olyanak kéne lenni..bocsi ha hülyeséget mondok
2010. aug. 13. 12:06
 4/20 anonim ***** válasza:

Na akkor egyszerűsítsünk: hány csíkot látsz ÖSSZESEN? kérlek, most ne hadoválj, hogy így van egy csík, meg úgy vízszintes, hanem HÁNYAT látsz? mert ha 2 db csík van, akkor terhes vagy. Nem tudom, hogy ez nektek jó-e vagy sem...

ha pedig 1 db van csak, akkor nem vagy terhes.

de én a helyedben most lemennék a patikába és vennék egy másikat, MÁS márkájút. A Gabriel, amit korábban írtam, nekem teljesen egyértelmű volt, 900 ft-ba került.

2010. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
összesen 3 csiknak kell lenni...2-nek az eredményjelző ablakban mert ugye a + jel és egynek a teszt ellenörző ablakában..mert ilyen ablak van rajta..az első azt jelzi h terhes vagyok-e, a másik hogy működő képes-e a teszt.Az első ablakkal nincs is gond... A második ami azt jelzi h működőképes a teszt ott mindenféle képpen ugye 1 vonalnak kell lenni..a képeken ez mindig függőleges.De nekünk az vizszintesen jön ki mindig..Ezért nemtudom h most akkor jo-e a teszt vagy sem.De a teszt eredménye mindig negativ volt.
2010. aug. 13. 12:32
 6/20 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel egy normális tesztet? én ilyenről még nem is hallottam:O

csak van egy patika a közeletekben meg 1000 ft-od?

2010. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
fogok venni de csak jövőhéten, mert most nemtudok sajna...de várj megmutatom miről beszélek bescennelem neked és megérted
2010. aug. 13. 12:39
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ha ránagyitottok akkor láccik h mi a jelzése a terehesnek és a nem terhesnek..az első ablakban nekem a 2 kép közül az alsó volt de a második ellenörzőablakba a csík nem így volt hanem vízszintesen mint amikor negatív az eredmény..de már 2x is így jártam..Ezért nemtudom h mi van..

2010. aug. 13. 12:50
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én ezt akkor sem látom át. sose használtam még ilyen tesztet... csak olyat használtam, amin volt egy kontrollcsík (az minden esetben megjelenik) és a másik ablakon egy vagy 2 csík, attól függően, hogy terhes-e az illető vagy sem.

én még mindig azt mondom, hogy tesztelj másfajtával. ha a pénz a gond, kérj rá a pasidtól, ennyit igazán megtehet.

2010. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a kontroll csikkal van nekem is bajom, mert az amiről beszélek h elméletielg függőlegesnek kéne lennei de nekem az mindig vizszintes volt..
2010. aug. 13. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!