Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hó késés után pénteken...

1 hó késés után pénteken megjött. 6-7 napig szokott tartani, most 3 napig volt meg. Fürdésnél valami rám volt ragadva, de nem a vérzésem. A hasam fáj bal oldalt (szúr vagy nyilal). Lehet, hogy elvetéltem vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1ütt lét okt. -be volt. teszt -.
2007. dec. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvetélsz az komoly fájdalommal és vér veszteséggel jár. Ha pedig terhes lennél azt a tesztnek már 1 hó késésnél ki kellene mutatnia.
2007. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hónap után jött meg, és csak 3 npig ol meg szintén. A tesztem negatív volt ugyanígy. ... Ne idegeskedj. Valamiért felborult a ciklusod. Várd meg a következőt, majd ha azzal sem stimmel vagy késik, irány a doki.

Ha nagyon szúr az oldalad, menj inkább most dokihoz.

Nekem volt vetélésem, az komoly tünetekkel jár, azt észrevetted volna.

1 hónapos késés után pedig a tesztnek már poz.nak kéne lennie, ha terhes vagy.

2007. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg magad orovossal, az a biztos.
2007. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt egy vetélésem 5 hetesen, nem véreztem, csak erősen barnáztam, mégis elment. Nem voltak különösebb görcseim. Aztán egyből babás lettem, és semmi gond nem volt a terhességem alatt. Szorítok neked!
2007. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!