Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hónapig próbálkoztunk...

10 hónapig próbálkoztunk hiába, mire kiderült, hogy miért nem jön baba. Hogyan tudnám elterelni a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek!! 10 hónapig próbálkoztunk hiába, mire kiderült, hogy miért nem jön baba. Most várni kell arra, hogy orvosolják, ami több nagyjából 3 hónapig eltarthat. Annira szeretnék már kisbabát, de várnunk kell és most úgy érzem, hogy megőrülök az örökös várakozásba.

Néha jobb, néha rosszabb. És most jön a karácsony is, ami nagyon nem tud érdekelni, pedig össze kell szednem magam!!


2008. dec. 1. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Naaa, ne keseredj el! A baj ezek szerint orvosolható!!! Addig pedig csináljatok sok programot, és szervezz csajos bulikat, mert aztán jó időre lemondhatsz ezekről! Lepd meg a szeretteidet, és magadat is, élvezd, hogy van, aki szeret, és gondolj arra, hogy fél év múlva ilyenkor már...:-)
2008. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a gond? Mivel bíztatnak az orvosok? Mert én hasonló cipőben jártam mint te, annyi különbséggel, hogy nem három, hanem 8-9 hónap kellett a gyógyulásomhoz ( endometriózis volt a diagnózis) borzasztó hosszú hónapok voltak, nem is tudom, hogy bírtuk ki, de most itt van a pocakomban egy 11 hetes pocaklakó. Kell találnod valami hasznos elfoglaltságot, amivel eltereled a gondolataidat, tölts minél több időt a pároddal kettesben ( később erre remélhetőleg kevés esélyed lesz )és gondolj arra, hogy rosszabb is lehetne. Másoknál évek telnek el, mire kiderül ( ha egyáltalán kiderül) hogy mi a probléma. mi még szerencsések is vagyunk, mert TUDJUK mi az és tudták-tudják orvosolni. Kitartás!
2008. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyik petevezetékem sem átjárható, ugyhogy most várnom kell, míg kiírják a laparoszkópiás műtétet. A műtét után nem lehet azonnal próbálkozni. Ha a műtét nem sikerül, vagy csak részben, akkor csak a lombikprogram segíthet rajtunk.

Igen, tudom, hogy néhány napja még azon agyaltam, hogy mi lehet a baj és most legalább tudom, de olyan hosszúnak tűnnek a napok és fogalmam sincs, hogy mikor lesz babánk!!

2008. dec. 1. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!