Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosom szerint nincs peteérés...

Orvosom szerint nincs peteérésem. Mit tehetek, hogy legyen? Miket ajánlotok? Ill. mitől függ az, hogy van vagy nincs peteérés? Clostyl-t írt fel, de olvastam itt, hogy nem is biztos, hogy használ. Tippeket szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek a "témához", de találtam Neked valamit (ha a Google-ba beírod, hogy "nincs peteérés", sok cikket, hozzászólást olvashatsz erről).

Szóval az egyik helyen azt írják, hogy a ciklus első részében málnalevél vagy cickafark teát kell inni, mert az segíti a peteérést.


Ettől függetlenül szerintem először próbáld ki a dokid által felírt gyógyszert és ha nem használ, akkor keress más megoldást. Lehet, hogy Nálad gyorsan meghozza majd a várt eredményt. Szorítok!

2010. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En az Aviva torna jótékony hatásáról hallottam.2. napja tornázgatok,a jovo héten csinálom a 2.kotetet.Szerintem 1 próbát megér.
2010. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Szilvi vagyok!

Nekem sem volt peteérésem és az orvosom Clostylbegitet írt fel és most egy hónap után 3 tüszőm is megérett abból az egyikből akár baba is lehet és ezért ezen ahéten együtt kell lennünk.

Remélem hogy sikerülni fog nektek is mert én úgy érzem hogy babás vagyok.

Szerintem szedd be mert ha az orvosod ezt írta akkor biztos jó mert az orvosok nem nagyon tévednek

2010. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És azt nem kérdezted meg mi lehet az oka hogy nincs pé-d? Én biztos nem nyugodnék ebbe bele és hagynám magam Clostival lerázni. Ha ez a doki nem deríti ki, akkor menj másikhoz. Csinált hormonpanelt? Ha Clostit szedet veled kell uh-s követésre járnod, hány tüsző érik, mikor tanácsos együtt lennetek? Ajánlott valamit, hogy ne vékonyítsa el a nyálkahártyát?
2010. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!