Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt már valaki erős...

Tesztelt már valaki erős pozitivat a nemvárt napján csak azért mert cisztája van? Vagy esetleg baba van?

Figyelt kérdés
a teszt csik sokkal erősebb mint a kontrol!
2008. dec. 1. 09:17
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
koszonom aranyosak vagytok :) de meg mindig az van bennem hogy vagy mehen kivuli vagy csak a ciszta zavar be a tesztbe :( vajon miert erzem ezt? csutortokon reggel megyek dokihoz!
2008. dec. 2. 11:50
 22/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom annyira hihetetlen nekd ,hogy sikerült!Bízz a "csodákban" ! Higgy magatokban! Minden rendben lesz ne gondolj rossz dolgokra! Majd írj csütörtökön!!! Kíváncsi vagyok mi újság veletek! Sok sikert a dokinál! Amúgy csütrötökön megnyugodhatsz,mert a méhen kívülit már meg tudja állapítani, de nyugalom és abízz a legjobbakban!!! Írj majd ! Szorítok!

2008. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
koszi megprobalom pozitivan felfogni csak miert pont most sikerult volna?! remelem holnap kiderul hogy van-e baba......holnapra 2 nap kesesem lesz....nem lesz ez korai? petezsaknak lennie kell mar?
2008. dec. 3. 09:08
 24/32 anonim ***** válasza:

Szia!

VAlamit úgyis lát, ha mást nem akkor a megvastagodott méhnyűlkahártyából tud következtetni terhességre, ha már ennyit mond az is jó :) ! Nyugalom! És miért ne sikerült volna pont most :) ! Majd írj mi volt a dokinál! Szorítok!

2008. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

sziasztok! voltam dokinal....a cisztanak hult helye!!!!! valoszinu tuszorepedes volt nem ciszta.....a mehnyalka 10.2mm es egy het mulva vissza kell mennem es csinalnom aznap egy tesztet, mert most meg semmit nem lat! mondtam van 2 pozitiv tesztem es kozolte hogy cisztatol nem lesz pozitiv! ( teszt papirjan rajta van de nem vitatkoztam) szal nagyon ugy nezki baba!!!!!!!! :))))))))))))))) szoritsatok evek ota varunk ra!!!!!!!!!!!!!!

a mehnyalkara azt mondta picit keskenyke :( remelem ezen lehet segiteni!

2008. dec. 4. 14:00
 26/32 anonim ***** válasza:

SZIA!

Én írtam már többször is neked :) ! Én mondtam azt is, hogy valószínűleg csak tüsző volt az a "dolog" ,amit cisztának néztek :) ! Reméltem, hogy így van !!! Az nem gond, hogy még nem látott semmit, majd egy hét múlva! És az nagyon jó, hogy nem látott már cisztát! TUTI, hogy baba van! Vigyázz magatokra nagyon! Az mehnyálkahártyéval meg úgyis tudnak mit kezdeni! Gyógyszerrel segítenek! MAjd írj, hogy mit mondtak jövő héten! Privátban is írhatsz! CSAk írd majd a kérdésedet is oda :) ! SOK PIHENÉST!!!!

2008. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Akkor ez már tuti baba!

Na, és megijedni sem kell, a 10 mm feletti nyálkahártya egyáltalán nem rossz!

Pihenj sokat, és várjátok boldogan Őt! :-)

2008. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
köszi csajok :) nekem még mindig hihetetlen és nagyon kíváncsi leszek a jövőhétre! de ígérem megírom!
2008. dec. 4. 21:27
 29/32 A kérdező kommentje:

sziasztok!

nem tudom olvassa -e valaki még de sajnos méhenkívüli terhesség volt :((( nem a műtétet hanem a szurit választottam ma jöttem ki a kórházból! remélem nem jár így senki!

2008. dec. 19. 11:45
 30/32 anonim ***** válasza:

Óh, Istenem! :-(((( Nagyon sajnálom!

Próbálj meg testiekben és lelkiekben is mihamarabb regenerálódni!

Nagyon szorítok a továbbiakban, - egyszer mindannyiunkhoz eljön az Ajándék...

(12.04. 18:26-os válaszoló)

2008. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!