Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt már valaki erős...

Tesztelt már valaki erős pozitivat a nemvárt napján csak azért mert cisztája van? Vagy esetleg baba van?

Figyelt kérdés
a teszt csik sokkal erősebb mint a kontrol!
2008. dec. 1. 09:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A nyálkahártya az jó, tehát abba be tudott ágyazódni :) ! Menj el dokihoz szerintem a héten, minél hamarabb, ha más nem megnézi megint ,hogy ott van e még az a "ciszta" , és a babóval mi a helyzet! Így te is megnyugodsz!!!
2008. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
remelem igazad(tok) van es baba van! :) varok még 1-2 napot es egy masik teszttel is megnezem az erősséget aztan irany a doki!!!! :)
2008. dec. 1. 11:46
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A terhességem előtt egy évvel közölték hogy meddő vagyok. Idén júliusban fájt a mellem de kegyetlenül és vettem egy tesztet ami pozitív lett. Nem tudtam hogy ciszt vagy baba. Másnap elmentem a dokihoz és az első amit meglátott egy nagy ciszta volt, de ott volt a petezsák is. Heteken át jártam uh-ra hogy megnézze kell-e műteni vagy leszívni a cisztát. Volt olyan hogy 3 orvos is megnézett egyszerre és a végén azt mondták nem piszkálják a 12. hétig. Még szerencse mert kiderült hogy sárgatest volt. Magyarul ha leszívták volna megölték volna a babócámat. Most nagyon boldog 31 hetes kismama vagyok. Remélem minden rendben lesz nálad is.

Üdv. 31 heteske

Vannak még csodák

2008. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
gratulalok neked!!!:) remelem nálam is ez a helyzet es ott van a baba!!!! jovohet hetfore gondoltam hogy megnezetem es csinalok a heten meg egy tesztet... nem igazan akarom elhinni nalam is csoda lenne meg kicsit felek is! :)
2008. dec. 1. 12:14
 15/32 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el dokihoz, én nem várnék a helyedben. Ha nem is lát semmit, egy vérvételre el tud küldeni, és a hcg-dből már fogja tudni, baba vagy ciszta!

A 40 mm-es ciszta, tényleg elég nagy, 50mm-nél már műtét van mindenképp.

De eddig akárhol hallottam, hogy ciszta miatt pozi volt a teszt, az mindig olyan pozi volt, hogy halvány és nem erősödött semmit.

A tied viszont már nem tud hova erősödni, úgyhogy szerintem 98%, hogy BABA!

Kérlek, jelezz majd, hogy mi lett veled!!

2008. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
jó rendben mindenképp megírom és azt hiszem reggel csinálok még egy tesztet. ha az is erősen pozitív akkor szerdán reggel vagy csütörtökön doki! remélem igazatok van és nem csak a ciszta miatt pozitív :(
2008. dec. 1. 16:40
 17/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem erős pozitívat tesztelsz ma reggel! Én is elmennék mindenképp még a héten orvoshoz, hogy tuti minden rendben legyen, tudod jobb félni,mint megijedni!!!

Én amúgyis inkább mindig kérdezek, meg megyek, ha van valami. Sok sikert és írj reggel!!!

2008. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
tegnap 20-s ma 25-s tesztet hasznaltam es ma is eros pozitiv lett! hormonzavartol nem lehet pozitiv? keves kremes valadek es megjon erzes!
2008. dec. 2. 08:29
 19/32 anonim ***** válasza:

Szerintem innentől kezdve biztos lehetsz a babában. GRATULÁLOK! Szerintem ha van időd irány a doki és az uh hatására már nem kell találgatnod. Látom te is nehezen hiszed. Minden jót kívánok! Írj a a doki is megerősíti.

Csodák még vannak!

31+5 heteske

2008. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor az tényleg baba! Nem ez nem lehet hormonzavar :) a hcg-t csak a baba termeli ennyire intenzíven! Irány a doki! És majd ő megerősíti a dolgotkat!

És gratulálok!!!

2008. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!