Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan 2 hónapja hagytam...

Fehér Bianka kérdése:

Pontosan 2 hónapja hagytam abba a tabit. Már 4 napja késik. Egy hónapja voltam együtt utoljára a barátommal. Nem merek tesztelni. Nagyon kemény a hasfalam. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan merj tesztelni! Ha pozitív, de nem szeretnéd megtartani azt jobb minél előbb tudni, ha negatív, pedig szeretnéd akkor legalább nem idegeskedsz, hanem tudod. De ha babát szeretnétek jobb ha kicsit sűrítitek a programot :).
2008. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

merj tesztelni!

Sokkal jobb, mint kétségek között!

De azt is tudnod kell, hogy a tabi elhagyása miatti hormonzavar tünetei ugyanazok, mint egy terhesség vagy egy közelgő mensi tünetei.

Úgyhogy ne parázz, hanem vegyél egy tesztet. :-)

Nekem a tabi után 10 hónapig nem volt mensim, és peteérésem sem persze, de gazdagabb lettem a cicifájással, 5 plussz kilóval, 4 terhességi csíkkal a hasamon, és még sorolhatnám... :( Soha többé hormonális fogamzásgátlás...

2008. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!