Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kéne tennem, hogy végre...

Mit kéne tennem, hogy végre kisbabánk legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már május óta próbálkozunk, de még semmi...

Múlt hónapban késett 4 napot, most ismét késik, már 3. napja. A teszt negatív!

Tanácstalan és elkeseredett vagyok! Tudtam, hogy nem fog elsőre összejönni, de már nagyon szeretnénk! Mit kéne tegyek?

Szedek vitamint, odafigyelünk peteérésre is...

A válaszokat köszönöm előre is!


2010. aug. 12. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ennyire rágörcsölni. Május óta eltelt 3,5 hónap. Az semmi. Ne a peteérést figyelgessétek, hanem élvezzétek az együttlétet szabadon. El sem hiszed, hány embernek nem jön össze azért, mert rágörcsöl. Ha majd 2 év múlva sem lesz, akkor aggódj.

Meg gyertyázz aktus után. Azt mondják az segíthet.a gyertyapózra gondolok.

2010. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi egy éve küzdünk a férjemmel, az első házasságból már van egy gyermekem..a nőgyógyász kért hormonvizsgálatot és uh-n nézte a peteérést..ezzel minden rendben volt..a férjemet elküldte spermavizsgálatra...és kiderült ott a baj..a doki szerint mindig a férfin kelle kezdeni a kivizsgálást mert csapnivaló a legtöbb eredménye:( magán dokinál voltunk és megérte azt az öt ezer forintot amit kért a spermavizsgálatért...legalább tudjuk eddig miért nem jött össze ...
2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nekünk egy év után jött össze, ez a pár hónap még tényleg semmi! Imádkozzatok, Isten meg fog hallgatni. Szeretkezzetek minél többet. Foglald le magad mással, ne csak ezen járjon az eszed, de azért csinálj ovu tesztet, hogy megtudd, mikor van esélye egyáltalán. Orvoshoz még nem mennék, hiszen, ahogy írtam is, pár hónap még nagyon kevés idő. Csak nyugi, és össze fog jönni nektek is!
2010. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tereld el a gondolataidat erről! Mi már két éve várjuk a babát, orvosnál is voltunk, minden okés.

Ti még tényleg nagyon rövid ideje próbálkoztok, az orvosok 10 hónap-1 év után kezdenek el vizsgálgatni, hamarabb nem nagyon, mert ha utána olvasol egy kicsit, egy húszas éveiben járó párnak a próbálkozás 10. hónapjában is kb. 80% az esély, hogy sikerül.

Ne keseredj el, örülj a fiatalságnak, és annak hogy megtaláltad a párod!

Hidd el, tudom miről beszélek, 2 év hosszú idő, ne hagyd hogy elrabolja az idődet a "gyerek-akarás".

2010. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak.MI NOVEMBERBEN LESZ 3 ÉVE HOGY CSAK VÁRJUK A BABÁNKAT EDDIG MINDEN EREDMÉNY OK.sZÓVAL NYUGI.
2010. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!