Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbe alapján, szerintetek,...

A görbe alapján, szerintetek, volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a ciklus.hu behúzta, de talán csak azért, mert egy program, és valahova be kellett húznia.


[link]


2010. aug. 11. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem mindig ugyanakkor méred, és ettől nem elég egyértelmű, egy tizedes csúszkálások már egész más görbeképet mutathatnak, máshova kerül a coverline, és nehezen húzza be. SZóval elképzelhetőm hogy volt, de emiatt én nem mondanám biztosra. Próbáld mindig akkor mérni.
2010. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen volt pé-d. Látszik, hogy emelkedett a hőd és az is látszik, hogy meg fog jönni hamarosan:S..későn volt ovud..és kevés a luteális fázis ..:( nincs véletlenül sárgatest elégtelenséged? Nézték a hormonokat??
2010. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne mondj már ilyent, hogy rövid a luteális, hiszen még meg sem jött neki, nem lehet tudni, hogy milyen hosszú a luteális, nem kell mindjárt sárgatest-elégtelenséggel riogatni. Juj.
2010. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hője leesett, és nézd a diagrammon, hogy be van jelölve pecsételő vérzés az utsó napra..akkor meg fog neki jönni..
2010. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"A pecsételő vérzés normális lehet abban az esetben, ha az ovuláció és a menstruáció között legalább 10 nap eltelik pecsételés nélkül."
2010. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor nagy valószínűséggel volt. Sajnos, nem tudom mindig percre pontosan mérni, de azért nagyjából 30 percen belül igyekszem. Az elmúlt három hónapból már annyi látszik, hogy valóban a 17. nap környékén van az ovum. Tavaly született egy kisfiam, addig általában 27-28 naposak voltak a ciklusaim, de az utóbbi 4-5 hónapban - amióta nem szoptatok - valahogy nem akar visszaállni, 26-27 napra jött meg, most meg a 30. napon. Ilyen azelőtt sosem volt. /Pedig már annyira reménykedtem :( / Nem tudom, mi lehet ennek az oka. Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha valakinek van még ötlete, esetleg tapasztalata, szívesen olvasnám még. (Persze, ha a helyzet nem változik, jövő hónapban megyek dokihoz.)
2010. aug. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!