Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul használom az ovulációs...

Rosszul használom az ovulációs mikroszkópot?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy nagyon sok kérdést tesznek fel ezzel a szerkentyűvel kapcsolatban és eléggé megoszlanak a vélemények.

Ebben a hónapban vettem egyet én is, hátha....

18-án mutatott is páfrányokat, aminek nagyon örültem, mert kb. erre az időszakra vártam a peteérést. Néztem reggel, délután, páfrány, páfrány... és azóta is páfrány.

A kérdésem a következő:

1. Rossz a mikroszkóp, dobjam el?

2. Esetleg én használom rosszul?

Köszönöm előre is!!!


2008. nov. 29. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem te hogy használod de nekem állandóan buborékos reggel delben és este is.Nyálmitából és cervix váladékból egyaránt:(n sajna nem jött be hiába vártam hogy megszáradjon.Jó mondjuk ehez hozzá tartozik hogy nekem z elmult 2 évben 1x volt pé-m az is clostival.De a hónapban is szedtem Clostit és tuti volt pé-m doki mondta és mégse lett páfrányos:(

Kívánok neked sok szerencsét a mikoroszkophoz és mielöbbi babázást:)

2008. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak nyálból néztem eddig, mert sokat olvastam ezzel kapcsolatban és azt írták, hogy csak nyállal is lehet. Ha nem mindegy, akkor miért írják, hogy nyál vagy cervix- váladék??? Szóval neked sem jött be...:( Köszi a választ!!!
2008. nov. 29. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak reggel csináld nyálból!! Tegyél rá bőven, és hagyd megszáradni teljesen, ha kell akár 10-20 percig is.
2008. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!