Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet azon NEM görcsöln...

Hogyan lehet azon NEM görcsölni, ha nem jön a baba?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok. A férjem 41. Két éve vagyunk házasok. Azóta próbálkozunk. Az orvosok szerint velem is és a férjemmel is minden rendben. Az összes lehetséges vizsgálatot már megcsinálták, de a baba mégsem akar jönni. Azt mondják, ne akarjuk görcsösen és ne gondoljunk rá. Hogyan lehet ezt tenni, mivel nagyon akarjuk mind a ketten? És sajnos fiatalabbak sem leszünk, hogy még évekig várjunk vele.
2008. nov. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanígy vagyok én is ezzel. Mi is babát szeretnénk 1 éve. Szerintem nem lehet nem gondolni rá. Ha az ember akar valamit, azt úgysem tudja "elfelejteni". Azt szokták ilyenkor mondani hogy próbálj meg valamilyen hobbit találni magadnak, esetleg kezdj bele egy tanfolyamba, talán az eltereli a gondolataidat. De nem gondolni úgysem tudsz rá.

Sok szerencsét nektek!

2008. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk akkor jött össze mikor meghalt nagymamám,abban a hónapban nem is gondoltam a teherbeesésre, addig meg görcsöltem rajta.
2008. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok ellenpéldának. Én is görcsösen akartam és végül csak összejött , kiprobáltam minden létező praktikát , mással sem foglalkoztam csak ezzel, még a férjemmel is összevesztünk , ugy éreztük ,hogy babagyár vagyunk és a végén mégis csak összejött.

Ittam a cickafarkat , palástfüvet , homeopátiás szereket használtam , méhpempő kapszulát , egy halom vitamint szedtem , rengeteg zöldség, gyümölcs, fekvés egész éjszaka a szex után, gyertyaállás ( szinte már fejen álltam). Természetesen a hőmérőzés , ovu teszt , egész nap ezzel foglalkoztam.

Remélem Neked is hamarosan összejön a baba !!!!

2008. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!