Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megtermékenyülés után hány...

A megtermékenyülés után hány nappal illetve héttel kezdtétek el érezni hogy fáj a mellbimbótok már akinek fájt és ha igen akkor mennyire fájt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

én kb 2 nappal ovuláció után kezdtem éreni.

állandóan meredezik, meg egy kicsit másképp áll mint szokott. Én inkább azt mondanám, hogy érzékeny, ha pl szappanozom magam és végig húzom rajta a kezemet.

És ami különös, hogy ilyenkor sokkal melegebb a mellem.

Aztán ha jön a menszi, előtte pár nappal elmúlt. Még csak 1 ilyen hónapom olt.

Remélem most nm fog elmúlni :) Még 10 nap...

2010. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem is inkább olyankor fáj vagy ha hason fekszem és ilyen pici fehér szinű hólyagok vannak rajta!

Szurkolok neked

Nekem még 4 nap

2010. aug. 10. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szurkolok.

Most nekem csökkent a mellérzékenység, amiből arra következtetek, hogy most biztos nem jön össze, de majd meglátjuk...nem élem bele magam, legfeljebb majd örülök, ha mégis.

Te hanyadik dpo napon tesztelsz először?

2010. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvárom h megjőn e vagy sem már csak két nap majd irok h mi lett
2010. aug. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!