Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4hónapja voltam együtt páromma...

4hónapja voltam együtt párommal védekeztünk óvszerel és nem bennem ment el. Azóta 4szer jött meg a havim. Az utolsó késett kicsit előtte csináltam tesztet negatívra. Viszont picit híztam. Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
A tesztet nem reggeli első vizeletből csináltam 1000 forintos volt. 3és fél hónappal aktus után. De utána megjött a menzim.
2010. aug. 9. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta 4szer megvolt akkor szerintem tuti nem vagy terhes,pláne,hogy a teszt is negatív lett.Ha ennyire parázol ne kefélj.
2010. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
es 4 hónapja nem?A hízás nem terhességi tünet.
2010. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapja nem voltunk együtt, mert nem itt él.
2010. aug. 9. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
tuti nem vagy terhes
2010. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy terhes vagy! Késni bárkinek késhet! Ha ennyire félsz, akkor menj el egy nődokihoz, azonnal meg tudja mondani, hogy mi a helyzet! :)
2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Tutira nem vagy terhes. Max. depis. Nyugi. Lehet, hogy neked eddig mindig óramű pontosságú volt a mensid, de azt írod, hogy az utolsó egy kicsit késett. Vagyis pár napot késett, aztán megjött, ahogy előtte már háromszor is. Te meg előtte csináltál tesztet? Lelki gondjaid vannak, nem nőgyógyászhoz kellene menned, hanem rendbe tenni a fejedben a dolgokat. Mert úgy tűnik, te a lelked mélyén terhes szeretnél lenni. Kívánom, hogy minél előbb újra együtt lehess a pároddal.
2010. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!