Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy barátnőm folyamatosan...

Egy barátnőm folyamatosan menstruált, és semmi tünete nem volt hogy terhes lenne, és 6 hónaposan jött rá, hogy az. Mennyi az esélye, hogy énis így járjak? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 01:21
 1/9 BeerHunter ***** válasza:
16%

Folyamatosan menstruált? :O 6 hónapig? Aztán rájött, hogy terhes?

Addig biztonságban vagy, míg nem menstruálsz ennyit egyfolytában. De miért félsz? Közös pálcára jártok?

Egyébként ettől van: [link]

System Error.

2010. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elöfordul,hogy menstruálnak terhesség mellett,de kis százalékben...Pláne,hogy rendesen,nem kevesebb,stb...

Azt viszont furcsának találom,hogy nem érezte a babát hogy mocorog???Az elsö babámat 16 hetesen már éreztem,a 2.at 13 hetesen.A másik:Nem hízott?

3:nem gombölyödött a hasa??Mert már az 5 hónapos terhesség is szépen látszik...Nem mint valami hízás....

Ha fe´lsz csinálj egy tesztet.Az nem árt....

2010. aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Kizárt hogy valaki ne vegye észre hogy terhes hacsak nem extrém kövér...!
2010. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd kicsit hazudós és kizárt, hogy ne vette volna észre. Én még olyat is csak a mesékben hallottam, hogy közben folyamatosan menstruál valaki...

Szóval valószinűbb, hogy szimplán nem akarta senkinek elmondani, de nem menstruált.

Az esélyed erre minimális...

2010. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy távolabbi rokonom járt így. Tényleg kicsit magasabb a súlya (olyan 90-100 kg körül lehet), és főként pocakra hízott.

Végig menstruált, nagyon rossz volt a közérzete, kettős látása volt. Össze-vissza vizsgálgatták, nem találtak semmit. Míg végül elküldték nőgyógyászati vizsgálatra, és kiderült, hogy terhes. Akkor már vagy 5 hónapos volt.

Ami nekem csak azért érdekes, mert volt már gyereke, mégsem vette észre, hogy a baba mocorog a pocakjában. És még csak azt se mondanám, hogy fiatal, tapasztalatlan anyuka. Jóval 30 fölött volt, előtte már szült, tudnia kellett volna, hogy mi fán terem a terhesség...

Szóval van ilyen.


De nyugodj meg, erre annyira minimális esélyed van, hogy kár is ezen gondolkodni! Nem hiszem, hogy túl sok nővel megesne ilyen!

2010. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se hinném el, ha az én barátnőm is nem így járt volna. Fura, mert énrajtam már 3 hónapos terhesség meglátszódott, de őróla mivel minden irányban terjeszkedik, és kicsit alapból molett a második babájánál mivel nem mondta, hogy terhes lenne, én már mondtam, hogy biztos nem az, aztán kiderült, hogy pár nap múlva szül.

Azt mondta, hogy megjött neki végig, csak nem akkora volt a mennyisége, és valahogy máshogy volt, de ezért nem gyanakodott. Őt a fickója küldte dokihoz,hogy ugyan menjen el. Pedig belegondolva egy akkora gyerek már mennyire mozog! Azt mondja, alig tudott felkezni az ultrahangnál, mert ki volt akadva, hogy már mekkora nagy gyerek van a hasában. :-)

Vannak ilyenek.

Amúgy annak az esélye, hogy így jársz 0 szerintem. Aki párkapcsolatban él, azért kicsit figyelje jobban a testét, azért bármi előfordulhat.

2010. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat en is irok egy igen jo sztorit. :) Kulfoldon elek es itt jelent meg a "kismama" magazinban kb. 2 honapja es a tv-be is volt a lany. Este 10-kor ment az ambulanciara, hogy nagyon gorcsol es rosszul van, faj a dereka biztosna a vesejeve, hugyholyagjaval esetleg mehevel van gond. A doki megallapitotta (tappintasra) hogy 12 hetes terhes es masnapra adott neki idopontot a korhazba ultrahangra, hogy megnezzek a babat. Ejjel 2:30-kpor megszuletett az egegszseges kislanya otthon. Azt hitte, hogy eppen veteles tortenik es elhalt a kb 12 hetes magzata. Volt nagy dobbenet amikor megszuletett a majdnem 3 kilos kiscsaj. Az anyja rohant a telefonhoz es hivta a mentoket. Visszagondolva nyilatkozott a csaj, hogy mensije volt, igaz kevesebb de mivel ovszerrel vedekeztek nem is gondolt ra soha, hogy baba lehet, duci volt nagyon a csaj, a babat, hogy nem erezte nem tudom. Irta, hogy volt par rosszullete de az ovszer miatt gyomorrontasra gyanakodott. Ivott is bulizott is vegig semmit nem gyanitott.
2010. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De h lehetett terhes ha óvszerrel védekeztek?? gondolom nem szakadt ki a gumi.
2010. aug. 9. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
A gumi sem nyújt 100 %-os védettséget!! Védekezhetsz akárhogyan..becsúszhat, ha akar..
2010. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!