Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna nem...

Tegnap kellett volna nem megjönnie és nem is jött meg. Tegnapelőtt fájt a hasam illetve inább szúrkált lent, de az el is múlt. Néha olyan mintha kicsit belenyilalna, de semmi fájás. Kicsit barna folyás van, de inkább az is pár pötty. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Vagy ez még korai? Mikor teszteljek? Ciklus 28 napos volt.
2008. nov. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik, akkor reggel tesztelhetsz. De ne keseredj el, ha negatív lesz, érdemes pár nap múlva megismételni.
2008. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak késik 1-2 napot, a beágyazódás miatt nem szoktak ennyire "pontosan" a nem várt időben jönni a tünetek - de ha mégis terhes vagy, akkor gratulálok :-)
2008. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez lehet baba miatt, és már tesztelhetsz. Ezek a tünetek szerintem általában jelentkeznek, akár mensi előtt is már. Szerintem reggel tesztelj, aztán meglátjuk mi lesz!! Ha negatív, várj 2-3 napot, és ha még mindig semmi, újabb teszt... Kb így írja le a használati is a tesztnél. Majd írj, mi lett!
2008. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet hogy baba lesz, a tünetek jók (rá). De szerintem csak 4 nap múlva tesztelj! Remélem nem jársz úgy mint én. Nekem minden olyan tünetem megvolt ami baba lehet, a mellem is úgy fájt mint mikor terhes voltam, nem bírtam hason aludni pedig menzi előtt nem szokott fájni...stb. Még késett is, és ez itt a baj, hogy késett. Aztán 5 nap után megjött... Iszonyat érzés, és remélem hogy nem megint egy vetélés volt. Így ha nem bírod ki akkor reggel tesztelj de ha nega, akkor rá 3 napra kb, de állj úgy hozzá hogy megjön, max pozitívan csalódsz! Legközelebb én már csak akkor hiszem el hogy baba van, ha a doki azt mondja!

Sok sikert! Drukkolok nagyon hogy baba legyen!

2008. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerimtem várj egy hetet és tesztelj, a túl korai teszt nem mutathat ponztos eredményt, és esetleg még el is keserít, miközben lehet, hogy mégis babás vagy
2008. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!