Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetünk a babában?

Reménykedhetünk a babában?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tutit az elmaradt havi utáni pozi teszt ill a doki mond, de hátha...

3-án volt az ovum, előtte való napokban voltunk együtt a férjemmel mondhatni naponta, meg még utána is. 12-13án barnáztam: 12-én kicsit többet (de egy tisztasági simán elég volt) 13-án csak pár cseppnyit. 17-18ra nem várom.

Azóta olykor szúrkál a hasam, melegség önti el és görcsölök. A görcsölés ma este erősebb volt, mint szokott. Sajnos egy "kedves" szomszéd tett róla, hogy ne aludjak sokat. A derekam is hasogat néha. A fáradság most ugye nem mérvadó.


2020. okt. 15. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

"Tudom, hogy tutit az elmaradt havi utáni pozi teszt ill a doki mond..."


Jól kezdted a választ. Ehhez tartsd magad :)

2020. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet. A tüneteid szerintem nem specifikusak. Kitartás, még pár nap, és vagy megjön, vagy tesztelhetsz :-)
2020. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tuti az ovu ideje, én már simán tesztelnél egy Predictorral. 10.dpon szép, egyértelmű pozitiv lett.
2020. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A biztos ovu időpont után 10. dpo-n ritkán látszik biztosra a 10-es teszttel, de van akinek már látszik, ha nem bírod ki a nemvártig, akkor 12. dpo-n 99%-ban mutatja a 10-es teszt.


Viszont a barnázás nem jelent jót hormon ügyileg, progihiányt jelez. A fejem teszem rá, hogy valami hülyeségre gondoltál (beágyazódási mítoszvérzésre) De még az is csak egyszer jelentkezik egy törlésnél és nem két napig.


Azért sok szerencsét a mielőbbi sikerhez, viszont, ha most nem lesz baba egy hormonsort csináltass a barnázás miatt. Az soha nem normális. Akkor sem, ha szerencsésen végződik.

2020. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem kémiai volt, ott nagyon furákat éreztem a (halvány) pozitív teszt előtt, majd végül 6 nap késéssel megjött (derekam majd' leszakadt, fémes ízt éreztem a számban, nagyon fájtak a melleim - olyam erősen sose voltak premens tüneteim egyébként).

A jelenlegi terhességemnél ugyanúgy éreztem magam a nemvárt napján, mint egyébként mindig aznap,mikor megjön, másnap teszteltem és erős pozitív volt.

Nekem is volt barnázásom menzi előtt, sokszor vagy 3 napig is. Férjemmel megbeszéltük, ha fél éven belül nem jön a baba, akkor kivizsgáltatjuk magunkat (pl.hormonsor). De mivel még a próbálkozás elején jártunk, elkezdtem Inofolicot inni, ami hihetetlenül redukálta a barnázást. 13.hétig ittam, mert segíti a hormonháztartás megfelelő működését, illetve akkor fogyott el a betárazott mennyiség

Progeszteront nem kellett szednem.

2020. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Baba lett ha esetleg valakit pont érdekelne valamikor késöbb. 😊🙂
2020. okt. 20. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj, de jóó! Szívből gratulálok! :) Jó egészséget! :)

#5

2020. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!