Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a gyermekvállalásra a...

Mi a gyermekvállalásra a legideálisabb kor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Amikor úgy érzi az ember, hogy felkészült rá. Ez mindenkinél más.
2008. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
biológiailag viszont a 20-25 éves életkor
2008. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok,most érzem ugy hogy igenis ideàlis a kor gyerekvàllalàsra,mig màs 24 évesen is azt mondja,még korai.

Tényleg vàltozo.

2008. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van az a kor, mikor úgy érzed, hogy kész vagy rá. Akkor lesz csak elég türelmed, odafigyelésed gondozni a babát. Mikor nem a bulin, haverokon, munkahelyen, munkán jár az agyad.

Én az elsőt 21 évesen szültem, felkészületlenül. A másodikat 31 évesen, már lelkileg vágyva és felkészülve egy babára. Nagyon szeretjük az elsőszülöttünket is, imádjuk, de annyi mindent megbántam, csak mert türelmetlen voltam és nem tudtam ráhangolódni.

Az, hogy kinek mikor jön el ez a kor, egyén függő.

2008. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban, ha találsz hozzá partnert, mert alapesetben szülővé válni 2 ember döntése. Ha a párod is felkészült, egzisztenciálisan is megalapozott a kapcsolat, akkor érkezett el a legalkalmasabb pillanat. Tehát elsősorban nem korfüggő, de tény, minél fiatalabb mindkét fél szervezete, annál nagyobb a teherbeesés és az egészséges baba világrahozatalának esélye.
2008. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sajnos tőlem és a páromtól is független okokból 31 éves koromig kellett várnom, most 20. hetes vagyok nagyon örülök neki és boldogok vagyunk, de szerintem jobb egy kicsit hamarabb már én sem vagyok olyan mondjuk 5 évvel ezelőtt.
2008. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!