Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán volt nagy valóstínüség...

Szerdán volt nagy valóstínüség szerint pé-m. Baj hogyha nem érzek ma már semmit se szurkálást se görcsöt? Tegnap még fájdogált de mára mintha elvágták volna. Rosszat jelent?

Figyelt kérdés
clostilt szedtem ebben a hónapban mert sose volt pé-m, és így fogalmam sincs mi a "normális" mit kéne éreznem
2008. nov. 28. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Noha szerencsére még sosem kellett ilyen szert szednem, azért remélem tudok segíteni.

Fél éve hőmérőzök, tuti, hogy minden hónapban volt pé-m, és a pé-t megelőző tojásfehérjés folyáson kívül még sosem észleltem semmi mást (szurkálást vagy pecsételést).

Nyugi, nem törvényszerű, hogy szurkáljon a petefészked, attól még simán lehet, hogy a closti meghozta a peteérésedet. Szerintem célszerű lenne hőmérőznöd (ha lenne türelmed hozzá), akkor megbizonyosodhatnál róla, hogy tényleg hat a closti, és egyúttal tudnád, mikor kezdhetsz tesztelni.

2008. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!