Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megyünk 60 km -ert kocsival...

Megyünk 60 km -ert kocsival és mehetek e kocsiba mert a beágyazódásom 3 napja volt?

Figyelt kérdés
Szoval a méhnyálkahártyám 6.5 mm es volt a 12. napon ami nemnagyon vastag de a dokim szerint igy már sikerülhet. mert előtte mindig 3mm es volt. Most 3 nappal ezelőtt szurkált nagyon a méhem szoval talán sikerült. Mehetek kocsival nemfog kijönni a méhnyálkahártyámból?
2008. nov. 28. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél! Gondolj bele van olyan aki nem is tudja hogy babás vagy beágyazódása van és mégis megy kocsival, busszal és máég számtalan más dolgot csinál. Ezért nem fog megállni az élet, úgyhogy nyugodtan utazzatok el!


Szorítok hogy sikerüljön a baba! :)

2008. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Zuhanykabint kell vennünk és szeretnék én is ottlenni ha kiválasztjuk.És 30km oda 30 vissza. igy 60km .remélem nemlesz baja. köszi hogy megnyugtattál. csak azért kérdeztem mert nekem vékonyabb volt mint kelett volna 7mm től már jo,és itt mikor erről kérdeztem aztirták hogy feküdjek sokat beágyazódáskor
2008. nov. 28. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Na de gondolom hogy nem rally pályán mentek? :) Másnem utánna lepihensz, de nyugi nem lesz semmi gond, ha akar úgy is megtapad :)
2008. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

CSak nyugodtan utazz, nem lesz semmi baj, és fontos, hogy jó legyen az a zuhanykabin, mert ha most sikerült a baba, akkor sokat fogod használni, mivel az ülőfürdő nem nagyon ajánlott.

2008. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösönöm a kedves válaszokat.
2008. nov. 28. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gokartoztam a beágyazódás alatt, mint az később kiderült. Ennyire nem kell túllihegni!!
2008. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!