Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet valami? Tapaszta...

Ebből lehet valami? Tapasztalatokat kérhetnék?

Figyelt kérdés

3 napja késik.

Nagyon vágyunk a babára.

Túl vagyok egy méhenkívülin és egy vetélésen(idén május).

Látja valaki rajtunk kívül ezt a halványka 2. Csíkot? Mikor érdemes újra teszteni? Ez reggeli első vizeletből van és időn belül megjelent(5percen belül). Kép hozzászólásban.


2020. okt. 4. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozz 10 es teszttel akkor.
2020. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez 2db-os volt a párját meg se csináljam reggel?
2020. okt. 4. 21:08
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám. Veszíteni nem vesztesz semmit
2020. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan mint a tegnapi.
2020. okt. 5. 06:46
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos nincs terhesség. Késéskor azért már nem keresgélni kellene rajta a csíkot. Sajnálom :(
2020. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Eddig 3 terhesség volt és a méhenkívülinél volt hogy rosszul voltam és gondoltam tesztelek. Akkor keresni kellett. Aztán 2 nap múlva már kicsit erősebb lett. Digitális meg mutatta, hogy 1-2 hét.

Vetélésnél is halványka volt először. Ezért mertem kicsit reménykedni. Mindig halványan kezdődött,de hogy ma is ugyanolyan ez azért elfoszlatta bennem a reményt. Mondjuk a szeptember számomra kicsit túl feszült volt. Lehet ezért is nem jött volna még meg.. 😔

2020. okt. 5. 09:05
 17/20 A kérdező kommentje:
Még mindig sehol semmi vérzés..
2020. okt. 7. 06:13
 18/20 A kérdező kommentje:
4 negatív teszt. Mennyi ideig normális a késés, ha nem áll fent a terhesség?
2020. okt. 7. 06:31
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 nap volt mikor nem volt ovum ennyit késett.


Egy doki annó azt mondta, panaszmentesen ha a kövi mensi se jön meg akkor orvoshoz kell menni. Ha fájdalom jelentkezik akkor meg minél hamarabb. Ugye sokaknak pco meg egyéb hormongond miatt 40-50napos ciklusaik vannak....tehát bármi lehet "normális" egyszer egy évben orvos szerint a kimaradt mensi is normális. De ha már többször marad ki akkor ott valami gond van. Szóval ahogy látod érzed.

2020. okt. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Egy jó ideje 29-30 napra legkésőbb megjött. Tudomásom szerint nincsen semmi problémám. Folyamatosan úgy érzem megfog jönni, de eddig sehol semmi.. Gyakran kell pisilni. Ha hétvégén sem jön meg szerintem felkeresem az orvosom.
2020. okt. 7. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!