Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Minden hónap 13. án jön...

SOS! Minden hónap 13. án jön meg a mensim. De most hónap elseje óta barnázok FOLYAMATOSAN. Mi lehet ennek az oka? :S

Figyelt kérdés
Némelyik nap intenzívebb,néha csak kevés,valamikor nyálkás és sötét,néha pedig egészen világos.Szaga nincs. 4napja reggel egy pár csepp vér is érkezett vele.2hónap múlva töltöm a 18at..
2010. aug. 7. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
miért nem a nőgyógyászod kérdezed? amúgy köztivérzés vagy peteérés...valószínűleg semmi bajod, de miért a teherbeesés rovatba írtál?
2010. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a rovatba,mert olvasgattam hasonló kérdéseket,és megijesztett sok-sok válasz,amelyekben vetélést, megtermékenyülést,és beágyazódást írtak hasonló dolgokhoz. A nőgyógyásszal várok a menszeszem végéig,remélem meg fog jönni ezek ellenére is,mindenesetre nagyon ijesztő,hogy kishíján két hete van ez a barna nyálkás valami.A pár csepp vértől pedig tlejesen bepánikoltam. Reménykedtem,hogy addig is tud valaki tanácsot adni,vagy ötletet,hogy mi lehet ez,sosem szoktam barnázni,pedig lassan 6éve menstruálok. A választ ezúton is köszönöm!:)
2010. aug. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!