Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnenk egy kisbabat...

Nagyon szeretnenk egy kisbabat ( mar van egy lanyom) de sajnos, most is megjott, hogyan gyoztetek le a csalodasotokat minden honapban mikor megjott? Es ha a lanyom hamar oszejott a masodik miert varat magara?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne rágódj rajta! Minél idegesebb vagy annál kevésbé sikerül. Én mindig ha megjott azt mondtam a férjemnek, - apa csak 7-8 szeri és megint tesztelhetünk van-e picink. mi ugyanis azt a módszert választottuk, hogy 4 naponta szeriztünk. Ez azért jó, mert ha gyakrabban akkor még nem, ha ritkábban, akkor már nem annyira élénkek, életképesek a kis ondósejtek. Nekünk 4 hónap alatt bevállt. Sok sikert nektek és csak nyugi, összejön hidd el!
2008. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hónapja nem jön a baba nálunk és minden hónapban kiborultam, mikor megjött a nem várt, de a vizsgálatok zajlottak és tegnap végre kiderült, hogy miért nem fogant meg eddig a kisbabánk.

Ha nagyon aggaszt a dolog, fordulj egy lelkiismeretes nődokihoz, akivel megbeszélheted az aggodalmaidat.

Én minden hónapban borzasztó szomorú voltam, de túléltem, mert a párom azt mondta, hogy új hónap, új remények!!

2008. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most várom az elsőt. Majdnem 1 évet vártunk rá. Kb 6-7 hónap sikertelen próbálkozás után elmentem a nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy általában az egészséges párok 70 %-nál 1 év alatt jön össze, persze vannak akiknek egyből, de az 1 év teljesen normális. Mondanom sem kell, nem nyugodtam meg a választól. Próbáltunk különféle termékenységet serkentő gyógynövényalapú szereket, elutaztunk pihenni stb...és semmi nem történt:( Ekkor úgy döntöttünk, ha a sorsnak ez a szándéka, elfogadjuk, és megpróbálunk várni egy kicsit, majd később újra belevetjük magunkat... aztán a következő hónapban +-os lett a tesztem (mind a 3). De csak akkor mertük lehinni, amikor az első uh is megerősítette. Kisfiunk előreláthatólag január elején érkezik:))

Fel a fejjel!!!

2008. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!