Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem volt rendszeres...

Akiknek nem volt rendszeres ciklusotok honnan tudtatok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nagy felelőtlenség ha legközelebb csak tünet esetén tesztelnek? Gondolom ha terhes leszek úgy is észreveszem. Első 3 próbálkozós hónapban ellottem 20 tesztet... Igen minimum 20at. 2db tesztem maradt 2 hónapja nem teszteltem de úgy terveztem ezt már csak tünetek után veszem elo. Egyébként azért nincs rendes ciklusom mert a foggatlo tabi nagyon bekavart. Előtte viszont rendes volt szóval nem is értem. Az orvos csak türelemre intett.
2020. szept. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyetlen tünetem sem volt a terhességeim során, erre ne adj. Teszteltem egyet havonta, akár megjött, akár nem.
2020. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell húsz tesztet csinálni, de 2-3 hetente csinálhatsz egyet.
2020. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Havonta teszteltem egyet



Nem volt egy terhesség alatt sem tünetem a hasnövekedésen és a baba megmozdulásán kívül

2020. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm majdnem 8 hetesen tudta meg ,hogy vàrandos. Neki sem volt 2-3 hónapokat. Csak hànyingere lett valami èteltől es akkor csinàlt egy tesztet.
2020. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rendszertelen a ciklusom (fogamzásgátló után lett ilyen nekem is), de azt észreveszem mikor van ovulációm, onnantól teljesen kereken 14 napra jön meg. Ovulációkor egy pár órán keresztül szúr valamelyik oldalamon a petefészkem (van amikor olyan erősen hogy fájdalomcsillapítót is veszek be rá, de van hogy ha nem figyelném észre se venném). Ami észrevehetőbb az a folyás. Tojásfehérjésnek szokták mondani de én inkább azt mondanám olyan mintha egy nagy darab -bocsánat a kifejezésért - átlátszó takony jönne ki a puncimból. (Van hogy úgy veszem észre, hogy nedvesebb vagyok odalenn, van hogy pisilésnél "lóg ki", van hogy este zuhanyzásnál) Előtte lévő pár napban nagyon "kívánós" is vagyok, szóval általában a férjem is észreveszi mikor lesz peteérés XD Szerintem kezdd el figyelni ezeket te is, és akkor tudni fogod mikor kell tesztelni :)
2020. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!