Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajt jelent ha peteérésem óta...

Bajt jelent ha peteérésem óta feszülnek a melleim?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk de nemvagyok biztos benne hogy sikerült mert már menzis érzést éreztem. szokott fájni a mellem menzikor de nem menzi előtt 2 héttel. ez a 26. napom 1 hete érzékenyek a melleim
2008. nov. 27. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez éppen lehet a megtermékenyülés miatt is, ha eddig nem volt ilyened pé környékén , akkor gyanus, hogy baba lehet, de nem biztatlak el, mert nem biztos, de én csak a babánál éreztem mellbedurranást, feszülést, vagy ki minek hívja.

Mindenképpen legyen teszted, mert szerintem nem fog megjönni.

2008. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. mikor tesztelhetnék?
2008. nov. 27. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha pé óta feszül a melled, akkor nem feltétlen babát jelez. Ugyanis pé-kor még nem tudja a szervezeted, hogy te terhes vagy! Utána kb. 1 héttel már fájhat, kb. akkor ágyazódik be a baba.

Nem lehet, hogy esetleg előbb volt peteérésed?

Nekem az aktuális mensi idején fájt a cicim, előtte nem.

8hós anyuka

2008. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az én testem is produkál mostanában fura dolgokat. Valamelyik hónapban pl. 5 teljes napot késett, pedig mindig pontosan 30 napra szokott megjönni. Képzelheted, mit éreztem, amikor mégis megjött... (már mi is nagyon szeretnénk babát).

Aztán: a melleim régebben csak menzi előtt 3-4 nappal kezdtek fájni. Múlt hónapban nekem is épp peteéréskor kezdett el fájni, aztán menzi előtt néhány nappal elmúlt. Pedig akkor is reménykedtem, mert peteérésem körül 3 napon keresztül próbálkoztunk, de semmi. Ebben a hónapban szintén peteéréskor kezdett fájni a mellem (ovuteszttel néztem, tutira akkor volt), és most nem is múlt el menziig. Vagy talán még most sem (tegnap jött meg).

Nem tudom, mi az oka, de ahogy telik az idő (bár még nem vagyok "öreg", 26 vagyok), egyre nehezebben viselem a menziket. Régebben "csak" görcsölgettem 2-3 nappal előtte, mostanában még hányingerem is van (a fura, sokáig tartó mellfájáson és a görcsölésen kívül) már kb. egy hétig, mielőtt megjön...

Bocs, hogy ennyire belementem a ciklusom részletezésébe :) Remélem, hogy nektek sikerült, és nem csak a tested csap be :)

2008. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!