Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. -én volt peteérésem. Már...

19. -én volt peteérésem. Már érezhetnék tüneteket? A melleim nagyon feszülnek! A hőm 37.5 volt, nov 3. -án jó lenne ha nem jönne meg! Lehetek babás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Igen lehetsz !

Én is hasonlo cipőben járok, nekem 1-én nem kellene megjönnie , hányingerem van már napok ota , meg néha belenyilal a hasamba. Holnap reggel csinálok tesztet ,bár még nagyon korai , de egy halvány vonalra azért számitok.

Drukkolok neked is !

2008. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Minden lehetséges. Nekem mindig is fájtak a melleim mensi előtt, de amikor terhes lettem sokkal intenzivebb volt ez a fájdalom. A hőmérséklet sajnos nem mérvadó, hiszen a mensiig magasnak kell lennie.

Én azt vettem észre abban a hónapban amikor sikerült teherbe esnem, hogy nagyon fáradékony és aluszékony lettem. Ilyen tüneteid is vannak?

2008. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 27. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt! De nekem pl szinte nem is volt tünet, és a melleim is alig fájtak akkor! Tehát nyugi, és bizakodj!Aztán majd írj!
2008. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is 19-én volt a pé, 1-ére nem várom. a hasam alja fájdogál, mintha meg akarna jönni, és szúródik. a mellbimbóim érzékenyek. de ennyi. Úgy érzemm még korai lenne reménykedni, ki tudja.

szurkolok nektek. majd írjátok meg mi lett.

2008. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!