Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet 2 negatív teszt ellenére...

Lehet 2 negatív teszt ellenére terhesség? Olvastam már mindkét variációt, valaki azt mondja, hogy biztos nem, valaki meg, hogy igenis lehetséges. Két hetet késett a menses, pedig minig napra pontos.

Figyelt kérdés
Megjött, de inkább csak első nap véres, utána barnázás, de nem pecsételő, annál erősebb egy kicsit. 1 tesztet még menses előtt, 1-et utána csináltam. A hőm napok ót a 37 fok, a nyers hústól és a felvágottaktól, na meg a tisztószerektől hányingerem van és nagyon erősen érzek minden szagot, mástól semmi bajom. Az alhasamba szúrkálást érzek, néha pedig enyha fájdalmat. A melleim nem fájnak, nem is érzékenyek, inkább csak feszülnek. Jövőhétre kaptam időpontot dokihoz, de addig is szeretnék tanácsot kérni, hogy mi a véleményetek.
2008. nov. 27. 16:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy rengetek alszom és mégis álmos vagyok állandóan meg fáradt. Ja és elég sokat járok pisilni is magamhoz képest.
2008. nov. 27. 16:10
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem kimaradt mensi után negatív tesztem lett, miután egy ét múlva se jött meg, hát újra teszt.ez már pozítiv volt.

sok sikert

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pihenj, pihenj, és nyugi.

Jövőhéten biztosat tudsz majd. Addig max eseteket hallhatsz...

Szeptemberben azt hittem terhes maradtam, pedig nem, alig véreztem forró voltam mindenhol, feszültek a melleim stb.

Ezért nevettem októberben, hogy tünet nélkül terhes maradtam....

Most pedig készülünk a kicsi érkezésére... Nyugi nyugi, és a doki majd elmondja mi is van veled.

(Amúgy lehet, hogy a kismamák táborát bővíted)

2008. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!