Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy 17 évesen gondtalanul szülöm meg a babát?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem minden esély megvan rá,h minden ok legyen.van két ismerösöm az egyik 16 évesen,másik18 évesen szült.Minden ok volt náluk.Sőt sokkal könnyebben megszültek mint pl.én 25 évesen.Sok szerencsét.Egészséges babócit neked!!!!!
2008. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!Én bevallom már nagyon sokat tervezgettünk a barátommal a baba témáról és nagyon szeretnénk,aug-ba abba hagytam a fog.gátlót,múlt hónapba nemjött meg és szerintem már most se fog,vettem tesztet is de negatív lett!!!lehet h csak a hormonjaim miatt nem jött meg!!!szóval ne reménykedjünk?
2008. nov. 27. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te magad egészséges vagy,szerintem nagy az esélye,söt.

Igaz,tényleg nagyonfiatal vagy,de vannak még fiatalabbak akik szültek gondtalanul.

Szedjed a terhesvitaminokat,ne hagyd elmagad,a terhesség nem azt jelenti hogy mind a 10 honapot àgyban kell tölteni.

A szomszédom a terhessége végéig nyirta az udvaron a füvet,rengeteget sétàlt,most a szülése 1 ora alatt zajlodott le.

Én is követem öt,ràadàsul én emeleten lakom,lépcsözni kell,de én nem bànom.

Persze pihenni is kell,de a legjobb ha terhességed végéig fitt maradsz!

Sok.sok gyümi,kitartàs,energia!

Boldog babavàràst!

2008. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2008. nov. 27. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Ha nem vagy még terhes,azért ne csüggedj!

Mondom,tényleg nagyon fiatal vagy.

Persze mindenki akkor szül babàt,amikor akar.

De én 21 évesen lettem elöször terhes,hiàba probàlkoztam 18 éves korom ota.

Nem mindeninek egyforma a szervezete.

2008. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te nem féltél akkor mikor 18 évesen próbálkoztál attól hogy vajon mit fognak szólni mások??vagy netán majd lenéznek?
2008. nov. 27. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátnőm 17 évesen szült,nagyon gyors volt de nehezebben viselte a fájdalmakat.Volt aki lenézte,volt aki gratulált,az a lényeg,hogy akkor szülj,amikor úgy érzed felkészültél rá!
2008. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy te akard a babát, na meg persze a párod, másokkal meg nem kell foglalkozni, persze fontos, hogy azanyagiak rendben legyenek, mert ezért az sem egy utolsó szempont sajnos :S ! Én ismerek egy csajszit ő 15 és a múlt héten adott életet egy gyönyörű kis lánynak! Ő is nagyon könnyen szült, egészségesek, boldogok!Szép nagy babája lett!

Sok sikert a babához, és jó egészséget!!!

2008. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

Mondjuk náluk nem tervezett baba volt, de nem volt szíve elvetetni, és most anya lett... fiatalon, de ez van.SZereti nagyon a kicsit és ez a lényeg, szülei mellette vannak...

2008. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy a párod melletted maradjon, nehogy egyedül maradj a babával! Szerintem előbb házasodjatok össze (1-2 év múlva), és utána jöhet a baba is.
2008. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!