Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudni szeretném, hogy milyen...

Tudni szeretném, hogy milyen is az a vasas íz a szájban, mihez lehet hasonlítani? és milyen az a megváltozott mell, sötétebb színű, mindig ezt írják, de az mit fed? és ezek mindenkinél jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Csak azért érdeklődöm, mert mindig általánosan leírják, és nem tudom mit takar pontosan, vagy lehet én vagyok túl buta?! köszi a válaszokat
2010. aug. 4. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezik mindenkinél, nálam sokáig egyik sem volt. Most 31 hetes vagyok, és egy picikét szeplős lett a mellbimbóm. Halvány kis szeplőcskék vannak rajta. De csak ennyi és ez is kb. csak a terhességem 22-23. hetében jött elő.
2010. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pontosabban fémes íz... olyan mintha bevérezne az inyed, vagy a fogadból megindulna a vér? vagy milyen?
2010. aug. 4. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt mintha valami fémet nyalogattam volna.

A mellbimbóm nekem inkább nagyon eres lett.

2010. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor gyerek voltam, a többiek kiszúrásból megnyalatták velem a lapos elemet. Hát annak pont olyan íze van. Vagy mikor frissen tömik a fogad, az amalgán íze is hasonlít hozzá. Elég makacs dolog ez, hiába mos fogat az ember 100-szor is vagy rágcsálsz valamit, mindig éreztem a számban és ettől volt hányingerem. Viszont nem jelentkezett csak a 7. héten. A mellbimbómhoz semmi sem érhetett, mert nagyon érzékeny volt, de sötétedni nekem csak kb a 20. hét környékén kezdett.
2010. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ahhoz hasonlított, mint mikor sokáig van egy evőeszköz a szádban, de nincs rajta étel. Akármikor kipróbálhatod, csak azt a tipikus fémet érzed, de nem is annyira az íz zavart, hanem hogy keveredett az ételekkel, és minden átvette a saját illatán túl ezt a szagot, és ettől olyan íze-illata volt, mintha tönkrement volna. Még akkor is, amikor friss volt (pl.tejföl - iszonyú utóíze volt). A mellem nekem is csak eresebb, nem szineződött el, csak olyan kék -lila csíkos a duzzadó erektől :)
2010. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!