Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? 3 és fél...

Terhes lehetek? 3 és fél hónapja szedek fogamzásgátlót...hétvégén véletlenül becsuszott a barátom..

Figyelt kérdés
én 3és fél hónapja szedek fogamzásgátlót...hétvégén véretlenül becxsuszott a barátom izéje...de csak a vége és egyszerre kihuzta nehogy baj legyen mert gumi nélkül volt és egy szemet kihagytam 2és fél héttel azelőtt.Lehetek terhes ez miatt.Félek kicsit :(:\\\'(jah és szűz vok még
2008. nov. 26. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az esély erre 0 :) teljesen be se került az alapján ahogy mesélted... nyugodj meg :)

de máskor ne próbálkozzatok ezzel, ha gumi nélkül akarjátok, írass fogamzásgátlót!!!

minden jót

2008. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grófházy ***** válasza:
a fogamzásgátló elkezdése után pár hétig ajánlatos kiegészítésképp más módszerrel is védekezni,de 1 hónap után teljesen véd a tabletta.Ha gondoljátok akár be is csúszhat teljesen :)nem leszel terhes. Ha kihagysz egy szemet,akkor azt a lehető leghamarabb pótolni kell,ha nem sikerül,akkor megszokott időben tovább kell szedni,de duplát nem szabad bevenni.mivel régóta szeded,nem történhet semmi.nyugi
2008. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azért megijedtem...de főleg attól h 2és fél héttel ezelőtt elfelejtettem 1szemet bevenni :S....és tényleg csak a vége ment be....
2008. nov. 26. 17:12
 4/8 A kérdező kommentje:
de mivan ha bevettem a gyógyszert és a mensis résznél nem szeded ugyebár....de mi van ha nem jön meg abba a hétbe? akko tuti h trhes vagyok?
2008. nov. 26. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tuti :) de ha sokat késik, pl egy hétnél többet, úgy is dokihoz kell fordulni... és akkor minden kiderül
2008. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hétfőn volt az uccsó tabim és még nem jött meg :S az baj?
2008. nov. 26. 17:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak tulreagálom az egészet?:S
2008. nov. 26. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:

SZia!

Szerintem teljesen megnyugodhatsz, mert már 3 és fél hónap után tényleg együtt lehettek nyugodtan elmehet benned a párod,mert teljesen véd, az a két és fél héttel ezelőtti meg...azóta már régen védve vagy. Az meg ,hogy nem jött meg az nem baj. Nekem is úgy szokott lenni, hogy a szünetes hét nekem a hétfővel kezdődik, és csak csütörtökön jön meg. Ja, és a szünet alatt is véd a gyógyszer! NEm kell óvszert használnotok , teljesen felesleges, persze ha biztos vagy benne, hogy a párod csak veled van ,meg ha van állandó partnered, mert ha nem akkor a fertőzés ellen kell csak az óvszer! Ja, és ha túl ideges vagy ,akkor is késhet!!! NYUGI!!! Nem kell ennyire félni.

2008. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!