Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem a teherbeesé...

Mennyi az esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Na... annyi a szitu, hogy most beteg vagyok.... hörghurut( hörgőim be vannak gyulladva), enyhe felfázásom is van már kb egy hete, és a menstruációm késik 4 napja... észlelek halványabb menstruációs tüneteket, pl fáj a mellem, mint szokott... odalent is mens előtt más az ízem ( barátom szerint most is ilyen volt, vasárnap) az illat"om is olyan mint szokottt... eléggé figyelem ezeket, igyekszem felelősségteljes tizenéves lenni:) mindenre figyeltünk pár alkalom volt kipróbálás erejéig, szal pár mp kb, h betette gumi nélkül...de tényleg n em szexeltünk úgy, csak pár próba" volt.. a hasam nem fáj, de átalában szokott... csak párszor fájt úgy ahogy szokott, rövidebb ideig... mennyi az esélye véleményetek, és tapasztalatok szerint arra, h terhes legyek?:S

köszi előre is


2008. nov. 26. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehetsz terhes .. ahhoz egy kicsit több kelll. bár vannak olyanok akiknek pont akkor pont jó idöben szeretkeznek bár erre olyan 20% az esély....ne idegeskedj sokan vannak ugy hogy honapot éveket évtizedeket várnak a babájukra....szóval nyugi!!!! :)
2008. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

EGyébként attól is késhet, hogy fel vagy fázva ,meg beteg vagy, nekem is volt már, hogy amiatt késett. Szóval NYUGI!!! Amúgy meg ,akár reggel is csinélhatsz tesztet. REggeli,első vizelet kell hozzá, ha nincs teszted otthon, akkor tedd el a reggeli pisit, menj el tesztért és a félre tett pisiből csináld meg a tesztet! De szerintem a betegség miatt késik! Főleg a felfázás miatt!! Írj, ha teszteltél, privátban is írhatsz, csak írd oda melyik kérdés volt! KÖSZI! SOK SIKERT! És szerintem tesztelj, hogy megnyugodj!

2008. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

fú.. hát nem tudom :D remélem anyát megtudom győzni h szerezzünk egyet

ha így lesz, megírom, ígérem! köszi:) szia

2008. nov. 26. 20:49
 14/20 A kérdező kommentje:
hol vegyek, és milyet? van erre tippetek?
2008. nov. 26. 20:59
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Patikában ,vagy Rossmann, DM , TEsco, Cora, ! DE a gyógyszertárban a legegyszerűbb 1000 forint környékén vannak.Nem kell a legérzékenyebb,mert azok sokszor "csalnak". Lily-ről nem sok jót hallottam, szerintem azt kerüld. Neked is kiadják, az nincs korhoz kötve. Hány éves vagy egyébként? Az jó, hogy a szüleid melletted vannak! Ha baba lenne, szerintem kicsi az esély rá, megtartanád? Remélem nem kérdezek túl sokat! De én még mindig úgy gondolom, hogy a felfázás miatt késik!
2008. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van esély a babára, depersze nem sok.De van!

Nyugodtan tesztelhetsz már holnap, vagy holnapután, és a reggeli ELSŐ pisiből csináld!!

És jelentkezz! :-)

2008. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hehehehehhe jaj de jot nevettem azon hogy mas az izem alul heheheheh:))))))))) na felre teve a viccet ! ne aggodj 100% ek hogy nem vagy terhes!! az azert nem olyan egyszeru!
2008. nov. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16,5 vagyok.. :D és nemtudom ezen mi nevetséges:P így igaz ^^ sok vicces dolog van ilyenekkel kapcsolatban, de a tény az tény:P és nem tartanám meg...azért az még korai lenne :)

köszi mindenkinek! amúgy még mindig nem jött meg sajna, de ugyanúgy fáj a mellem...se hányinger...se hasfájás.. náthás vok, köhögök...és kb ennyi a mostani álláspont:D nameg a sok wczés a felfázás miatt ^^

2008. nov. 27. 07:21
 19/20 A kérdező kommentje:
Akárkit érdekel, vettünk anyámmal tesztet, és egyértelműen nincs baj, köszi mki segítségét ! Sziasztok
2008. nov. 28. 09:32
 20/20 anonim ***** válasza:
szupíííííííí! :-)
2008. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!