Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem a teherbeesé...

Mennyi az esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Na... annyi a szitu, hogy most beteg vagyok.... hörghurut( hörgőim be vannak gyulladva), enyhe felfázásom is van már kb egy hete, és a menstruációm késik 4 napja... észlelek halványabb menstruációs tüneteket, pl fáj a mellem, mint szokott... odalent is mens előtt más az ízem ( barátom szerint most is ilyen volt, vasárnap) az illat"om is olyan mint szokottt... eléggé figyelem ezeket, igyekszem felelősségteljes tizenéves lenni:) mindenre figyeltünk pár alkalom volt kipróbálás erejéig, szal pár mp kb, h betette gumi nélkül...de tényleg n em szexeltünk úgy, csak pár próba" volt.. a hasam nem fáj, de átalában szokott... csak párszor fájt úgy ahogy szokott, rövidebb ideig... mennyi az esélye véleményetek, és tapasztalatok szerint arra, h terhes legyek?:S

köszi előre is


2008. nov. 26. 16:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja még annyi h anyummal is beszéltem már erről.. azt mondta még közel sem biztos h terhes leszek, neki is késett már így másfél hetet.. és ha eltelik még pár nap, el fog vinni dokihoz... de kiváncsi vagyok mások véleményére is
2008. nov. 26. 16:50
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
szia! hát szinte 0 az esélye mert az nem ugy megy hogy beteszi aztán kiveszi és már terhes is vagy! Kell hozzá elegendő sperma meg érett petesejt ami nem mindig van ugye bár hanem a menses első napjától számított 14. napon. Ugyhogy ne izgulj szerintem semmi esélye hogy terhes vagy!
2008. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

igen, azt tudom :) de az előváladék?... mi van ha ez a barátomnak annnnnyira jólesett, h az előváladéka belém került? abban lehetnek spermiumok tudtommal, éshát na... ha butaság is, aggódok:D sokat olvasom az oldalt, foglalkozom a témával, a szülőkkel is mindig megbeszélem..

köszi szépen a választ :)

2008. nov. 26. 16:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy a 14. napon lehet csak terhes...

Még menstruáció alatt is teherbe lehet esni, sőt az előváladéktól is.

Nem érdemes ilyesmivel kísérletezni, mert bizony meg van az esélye, hogy terhes legyél.

2008. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

pontosan, pont ezért aggódom

köszi a Te válaszodat is!

2008. nov. 26. 16:59
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsi az esélye, hogy terhes légy.

de ha ennyire izgulsz/izgultok csinálj egy tesztet. ha 4 napja késik akkor már egy jó teszt kimutatja, hogy mi van.

Legalább tudod, mi vár rád. Jobb, mintha "feleslegesen" aggódsz.

2008. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok ismét.

Ha ennyire szeretnétek gumi nélkül (is) csinálni és úgyis orvosnál leszel, kérj fogamzásgátlót!

2008. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen, pont ma gondoltam rá, h már igazából a tétlenség zavar a legjobban... mindenre van megoldás, ha nem is túl kellemes, de meg kell oldani

a szüleim támogatnak, remélem jól végződik a dolog

:) köszi

2008. nov. 26. 17:02
 9/20 A kérdező kommentje:

igen, anyum is mondta, hogy amikor elmegyünk dokihoz, íratni fogunk, miután kikértük a tanácsait :)

és nem akartunk úgy szexelni amúgy...csak a petting heve vett rá ( tudom h butaság volt.. ) pár alkalommal arra a pár mpre

2008. nov. 26. 17:03
 10/20 A kérdező kommentje:
várom a további kommenteket !! ha már itt jártok, és van véleményetek, írjátok :) köszi
2008. nov. 26. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!