Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Mért nem...

Mi bajom lehet? Mért nem menstruálok? Ha terhes vagyok mért nem mutatja ki a teszt? Az orvos téved vagy a teszt?

Figyelt kérdés
26.-én kellett volna megjönnie, csináltam tesztet, negatív, rá 3 napra még egyet az is negatív, ma voltam dokinál és azt mondta terhesnek érez, adott beutalót vizelet vizsgálatra holnapra, hazafelé vettem egy tesztet ami most szintén negatív lett. Mi bajom van? Mért nem menstruálok?
2010. aug. 4. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg!

Van olyan eset, amikor a teszt csak a 6-7. hét környékén mutatja ki a terhességet, lehet, hogy pont Te is ezek közé a nők közé tartozol. Ha mégsem, akkor a dokid tudni fogja, hogy milyen további vizsgálatok szükségesek.

Viszont ha az orvosod a terhességet vélelmezi, akkor az már jó hír. :) Csak azt nem értem, miért vizeletvizsgálatra küldött, amikor a terhességet vérből szokták megállapítani... Na mindegy, biztosan tudja mit miért csinál!

Szorítok!

2010. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy írtál. Már van egy gyermekem, vele nem voltak különösebb tüneteim csak a vérzés elmaradása, de a teszt elsőre pozitív lett. Aggódok, hogy valami komoly probléma állhat a dolog mögött nem terhesség.
2010. aug. 4. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen, bár segíteni nem nagypon tudtam. :(

kívánom, hogy mihamarabb választ kapj a kérdéseidre és persze jó hírekkel szolgálhass! Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!

2010. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszo ***** válasza:

Szia!

ne idegeskedj, mert ha babád lesz, akkor neki nem tesz jót!

mikor kell menned a vizeletvizsgálatra?

ott minden kiderül!

milyen tesztet használtál?van egy csomó, ami megbízhatatlan!!!


nyugi, nem kell egyszerre a legrosszabb betegségekre gondolni!


Szívből kívánom, hogy baba legyen!

és tényleg van akinek csak sokkal később mutatta ki a teszt..attól is függ, hogy milyen ütemben termelődik nálad a hcg!nyugi!!


írj majd, hogy mi lett!!


Nagyon drukkolok!

2010. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eszo ***** válasza:

ja, bocs..most látom, hogy holnap mész..na, akkor egy kalappal!


minden oké lesz!


várom a jelentkezésed!

2010. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nemvárt napjától számítva kb. 2-3 hétre mutatta ki a teszt. Amikor dokihoz mentem, hivatalosan 7 hetes voltam, de még semmi sem látott a doki. 4 napra rá, már látszódott uh-on a petezsák, ma pedig a szívhang. :) Nálam a számolás kb. 3 hetet tévedett. :)

A vizelet és vérvizsgálat sok mindent elárul.

2010. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, tényleg jól esik. Nagyon kíváncsi vagyok hogy holnap mi lesz mert most vettem észre hogy a mai tesztem szellemcsíkos lett. Egyre bonyolultabb a dolog... Jó éjt mindenkinek!
2010. aug. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!