Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba van, vagy a nem várt jön?

Baba van, vagy a nem várt jön?

Figyelt kérdés
Utolsó mensi nov.1. PÉ 15-én volt. Hét végére nem várom. Ma megjön érzésem van, a cicim is fáj. tegnap teszteltem negatívat. :( A mikroszkópom buborékos. Szerintetek? Van remény babára? Mikor teszteljek? Folyásom nem volt PÉ ota semmilyen. Ma krémes, nyúlós folyás volt.
2008. nov. 26. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de sajnos nehéz megmondani! Én úgy tudom, hogy páfrányos lesz a mikroszkóp, ha sikerült... Viszont a folyás nekem is olyan volt, de a többi elég bizonytalan. A tegnapi teszt még korai volt szerintem, inkább 2-3 nappal előtte mutatja ki a teszt. Szóval szerintem pénteken tesztelj következőleg... Majd írj, drukkolok neked!
2008. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megírom mi lesz pénteken! Köszi a választ. Annyira izgulok! Félek, hogy megjön... :( :( :(
2008. nov. 26. 14:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Az LH teszten viszont erősödik a második csík napról napra. Ma van a 3. napja, hogy nézem.
2008. nov. 26. 14:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Húú én úgy tudom az babát jelent ha erősödik az LH teszted!!! csak még korai volt akkor a tesztelés a HCGre!! remélem ez van! szoritunk nagyon!!
2008. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az jó jel, ha már az LH teszt erősödik!! Várom holnap a beszámolódat! Az első válaszoló!
2008. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Képzeld reggel páfrányos volt a mikroszkóp. Nagyon izgulok. Holnap reggel tesztelek. Szerinted ha baba van akkor pozitív lesz már? Izgulok..

2008. nov. 27. 15:58
 7/12 A kérdező kommentje:

One Minute Teszt negatív. Lehetetlen. nem is hiszem el.:(

Lehet még pozitív?

2008. nov. 28. 07:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.Énis ugyan igy vagyok mint te.Nekemis ezek a tüneteim vannak mint neked.A miroszkóp nekemis páfrányos és holnap nem kellene megjönnie.De én megfigyeltem hogy nekem a menszi előttis mindig páfrányos.Ne idegeskedj jön majd ha jönni akar a babó.Énis igyvagyok már vele.
2008. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
persze lehet még az pozitív! A mensi előtt csak lehetséges, hogy ki fogja mutatni. Ám igazán biztosra csak, ha már késik... Itt sok függ a tényleges fogantatás idejétől, beágyazódástól és hcg hormonok termelődésének mértékétől. Várj, pár napot, és ugye hétfőn már késésben lesz a nem várt, így ha még akkor sem semmi, újabb teszt! Ilyenkor mást sajna nem lehet tenni, mint várni, hogy mi lesz... Azért két heti késésnél már nem árt felkeresni egy orvost, nem-e a csak a teszt téved, ill. nem-e áll valami más mögötte. Szóval várd meg, hogy megjön-e, aztán ha semmi, teszt!
2008. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A mai LH tesztem poziítv lett, elvileg ez jót jelent. majd hétfőn tesztelek és megírom!
2008. nov. 29. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!