Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két hete késik a mensim....

Már két hete késik a mensim. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csináltam két tesztet is, (egyiket a 2. napon, a másikat a 9. napon, de sajnos mindkét esetben negatív lett az eredmény. Terhességre utaló jelet nem tapasztaltam (nincs lázam, nincs hányingerem, nem érzékenyek a melleim.) Az nap mikor meg kellett volna jönnie, a szokásos tünetek (haspuffadás, görcs) volt, de aztán mégsem jött meg.
2008. nov. 26. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradás általában hirtelen súlyveszteségtől,idegességtől lehet.A tesztnek már szerintem ki kellett volna mutatnia ha terhes vagy.Ha másodjára sem jön meg,akkor el kell menned nőgyógyászhoz.
2008. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A láz nem tünete a terhességnek, csak a megemelkedett ébredési hő, de az még a hőemelkedést sem éri el. Viszont a teszteknek elvileg ki kellett volna már mutatnia. Mindenképp menj el mihamarabb orvoshoz! Az hogy nincs tüneted, még nem zárja ki, hogy mégis ott a baba. Nekem is van ismerősöm, akinek a teszt ki sem mutatta a babát!De sok minden miatt lehetséges, hogy nem jön meg. Ezért menj el az orvoshoz! Majd írd meg, mit mondott!
2008. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsotokat, el fogok menni a dokimhoz.

A doki milyen vizsgálattal tudja megállapítani a terhességet?

2008. nov. 26. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha félidőben fogant, akkor hüvelyi uh-val már kimutatható. Viszont ha mondjunk volt egy plusz peteérésed nem sokkal az előtt, hogy meg kellett volna jönnie, akkor csak a napokban kaphatsz pozitív tesztet.
2008. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!!
2008. nov. 26. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

VAlóban előfordulhat, hogy csak később volt peteérésed, íyg csak a napokban kapsz majd pozitív tesztet! A hétvégén tesztelj és ha még mindig negatív, akkor mejn orvoshoz, de akkor is ha pozitív !!! Majd írj, ha teszteltél! Remélem tényleg az van, hogy későn volt peteérésed!

2008. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál! Mi is ebben reménykedünk. Hétvégén újra tesztelek. Majd jelentkezem az eredménnyel.
2008. nov. 27. 09:18
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ma reggelre megjött. :(

Pedig már épp kezdtem reménykedni a tegnapi válaszok alapján. Nem értem, amikor tényleg meg kellett volna jönnie, akkor a szokásos tünetek meg is voltak, csak a lényeg nem jött, és több mint két hét után pedig megjelenik.?

2008. nov. 28. 07:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom :( ! De ne add fel!! Sok sikert és kitartást a továbbiakban!!!

2008. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Voltam így én is! Én örültem, amikor megjött, mert a negatív tesztek miatt attól féltem, megint cisztám van...

Nálad valószínűleg egy késői peteérés miatt csúszhatott.. Van ilyen. Nem erősebb? nincsenek görcseid?

2008. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!