Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapban szoktatok...

Minden hónapban szoktatok tesztelni?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgatom a kérdéseket,nekem úgy tűnik,mintha a csajok "sportot űznének" a tesztelésből.Legtöbbször azt veszem ki a válaszokból,hogy nagytételben veszik a terhességi tesztet és minden hónapban tesztelnek.Vagy csak túl "sokan vagytok",és minden válasz más valaki?:)
2010. aug. 3. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésedet. Aki babát akar, az nyilván tesztel minden hónapban :)
2010. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,a babatervezés egy nagy izgatottságot ad a nőnek minden hónapban,de nem jobb megvárni hogy vannak-e tünetek?Vagy esetleg megjön-e az aktuális nem várt?Mi is a projekt közepén vagyunk,de nem szoktam havonta tesztelni.Nézem a tünetek megjelenését,és hogy megjön-e.Egyébként nem feltétlen kritikaként kérdeztem,kíváncsi vagyok,hogy csak én vagyok a kakukktojás,vagy más is figyel,nem tesztel.:)
2010. aug. 3. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaj, neem, nem kritikaként fogtam fel. :)) Csak nem értettem, de így már értem a kérdést. Hát, én bevallom Neked, én türelmetlen típus voltam. Ráadásul az első terhességem úgy halt el, hogy azt sem tudtam, terhes vagyok :(( Nem volt semmi tünet, csak vetélés.


Utána viszont teszteltem minden hónapban, hálistennek mázlim volt, mert a vetélés után vártunk 3 hónapot, és utána a 3. hónapban össze is jött, de mindhárom hónapban teszteltem, mert féltem, mi van, ha megint összejött, és el is megy, tünetek nélkül? Így viszont kaptam volna időben gyógyszert, de hálisten nem volt rá szükség.


Sok sikert Nektek!!! Amúgy egyébként a Te hozzáállásod a "normálisabb", ez tény!!! De hát milyenek már a nők.. türelmetlenek. :)

2010. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy nem maradt meg az első baba:(

Köszi a drukkot:)

Volt hogy én is teszteltem mikor nagyon új,addig nem tapasztalt tünetek voltak.Csináltam tesztet,negatív volt,másnap meg is jött.Úgy tapasztaltam,hogy sokkal nagyobb pofon egy nega teszt mintha megjön.Akkor megtanultam,hogy igencsak be tud csapni a szervezetem.Így úgy döntöttem,hogy ezután már csak a biztosra megyek.ha nem jön meg,akkor merek reménykedni.

2010. aug. 4. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtük, mindig teszteltem. Bőven a nemvárt előtt is. Aztán egyre ritkábban. Most meg? Holnapra nem várom, és még nem teszteltem....Igen, az újdonság ereje volt nálam. Már elmúlt, és ésszel csinálom, nem szívvel.
2010. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy két ilyen. De februárban nem várt előtt 2 nappal már tüneteim voltak csináltam tesztet és pozítiv lett.Utána UH 2 hétig mert véreztem ,majd el is ment a baba. Most megint tesztid. 3 nap alatt 3. több mint egy hetet kések,hányinger néha,kezd fájni a cicim ,eddig negatív, de mintha a tegnapi halvány lett volna. Most várok még 2 napot utána teszt. Muszáj.Olyan gyógyszert szedek amit abba akarok hagyni ha iderül baba van .Meg nem akarom elveszíteni a következőt így próbálok odafigyelni,hogy ne emeljek nehezet (ami szokásom) pihenjek többet stb.
2010. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is próbálkozunk már egy ideje, de nem szoktam tesztelni, mivel egyszer jól megszívtam. Késett 1 hetet, már a nem várt után 1 nappal teszteltem, negatív lett. Reménykedtem, hogy hátha pár nap múlva pozitív lesz, de az is negatív lett. Elhasználtam 3 tesztet, majd 1 hét késéssel megjött. Azóta megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek, ha már 8. napja késik.

Múlt hónapban is késett 5 napot, de nem teszteltem... nem is lett volna értelme...

2010. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem teszteltem mindegyikben. összesen 2 tesztet használtam el, bár az is igaz, hogy a 3. hónap sikeres volt. de minimum megvártam azt, hogy egy napot késsen. (ovu tesztet használtunk, ezért pontosan tudtam a nem várt napját is)
2010. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10:21


és az ég világon semmi tünetem nem volt. a teszt előbb lesz +, minthogy a tünetek jönnének.

2010. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na igen,olyan téren érdemes időben tudni,hogy baba van,ha valaki cigizik,nehezet emelget,gyógyszert szed...Viszont úgy tudom,hogy a hatodik hétig nem árt a babának.(ha rosszul tudom szóljatok légyszi:) ),akkor meg már úgyis kimaradt,tünet van,pozi teszt van,tehát teljes az öröm:)Bár nem tudom ezek a káros dolgok mennyi idő alatt ürülnek ki a szervezetből.
2010. aug. 4. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!