Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja múlt el a mensim, de...

7 napja múlt el a mensim, de most 2 napja nagyon kevés barna folyásom van! Ez lehet jele annak, hogy terhes vagyok? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
egy tesztet már csináltam, de az - lett, de most nem tudom, hogy csak azért mert még túl korán csináltam meg vagy csak azért mert más miatt van barna folyásom? felfázás miatt biztos h nem mert nagyon jól fel szoktam öltözni, nincs ki a derekam, semmi ilyesmi... de azért mégis csak 7 napja múlt el a mensim. mivel párommal együtt élünk természetesen menszi óta voltunk együtt nem is egyszer. a napokban nagyon ingerült vagyok és a melleim is meg vannak duzzadva.szerintetek lehetek babás?
2008. nov. 26. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy esténként hányingerem is szokott lenni, de napközben is néha
2008. nov. 26. 12:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a menzid 7 napja mult el, akkor elvileg most peteérésnek kell majd következni! Sztem te nem vagy babás, ez csak pé. után még 7-10 nap a beágyazódás! Legözelebbi menzi napján tesztelj!
2008. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod! tehát ha babát szeretnék akkor az most lehet h ebben a helyzetben megfoganna??
2008. nov. 26. 13:20
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor mitől lehet a barna folyásom?
2008. nov. 26. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:

szia! nekem ugyan ez van! a ciklus 16.-k napján elkezdtem barnázni, rá 3 napra nagyon begörcsöltem véreztem! a párom bevitt ügyeletre és uh-n megállapítottak egy 4x5cm cisztát :( nekem azt mondták felborította a hormonokat ezért van a pecsételés! mára már szinte alig tapasztalom a barnázást. remélem felszívódik! ha nem akkor műtik :(

remélem te nem jársz így!

2008. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

arról is nem is beszélve hogy azt hittem babás vagyok.... nekem pont a peteérés napjaiban kezdődött! akkor azt mondták 9mm a méhnyálka....gondolom ebből sem lesz baba :((( most vagyok a 23.-k napomon

(előző válaszoló)

2008. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem h ilyesmi gondjaim nincsenek.. mert nekem nincsenek görcseim meg semmi ilyesmi..
2008. nov. 28. 21:05
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintetek akkor mikor teszteljek? csak akkor ha nem jön meg? vagy ha meg is jön akkor is csináljak egy tesztet?
2008. dec. 2. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!