Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? 7napja mult...

Lehetek-e terhes? 7napja mult el a mensim, azota mar voltuk eggyutt tobbszor is a ferjemmel es ma barna folyast vettem eszre.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek babat. Irjon aki tud valamit.
2010. nov. 26. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak tüneteid? Mellfeszülés, fáradékonyság? És milyen volt az utolsó mensid?
2010. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mensim normalis volt, 6 napig tartott, faradnak erzem agam, de egyebet mem nagyon erzek, talan a mellbimbom erzekenyebb, de probalok nem beszelni be semmit , mert aztan nagyobb a csalodas.
2010. nov. 26. 11:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Az anyukam is mestruacio utan 1-2 nappal maradt terhes, ebben bizok en is :)
2010. nov. 26. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most van peteérésed és azért van a barnázásod. Nem szoktál ovu tesztet használni?
2010. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hasznaltam.De akkor szerinted nem lehet baba?Ja es koszi a valaszt.
2010. nov. 26. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, az a biztos. nekem is van olyan ismerősöm akinek az első mensije megvolt, és később derült ki hogy terhes.
2010. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mostanában kellene peterésének lennie, szerintem, ha nem volt korai pé-d. Együttlét után (ovu után) 7 nappal csak megkezdődik a beágyazódás, a barnázás nem mindig az elején van, persze szervezetfüggő. Szerintem is most lehet a peteéréses és emiatt van a barnázás. De, ha terhesség, és a beágyazódás miatt, lassan a teszt is kimutatja majd.
2010. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mónika87 ***** válasza:
Sziasztok.Nekem általában 25 napra jön meg,aminek a napja 16-a volt.De késett 10 napot ami nálam nem szokott előfordulni.Tegnap délután volt egy kis minimális barna folyásom,nem görcsölt a hasam,aztán egész délután semmi nem volt.De ma reggel megint volt egy kis minimális,és dél körül megjött.Létezik,hogy ilyen sokat késne?Babát szeretnénk.Szerintetek miért lehet ez?Köszi a válaszokat.
2010. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!